Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Biznesowy Play dla Firm

  • Bydgoszcz, Grudziądz, Toruń, Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 13.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma Viamind zmienia perspektywę!

Jesteśmy wiodącym, Autoryzowanym Partnerem P4, operatora sieci PLAY.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz

Zadania:

  • sprzedaż biznesowych produktów i usług operatora Play
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami
  • przygotowywanie i negocjowanie ofert biznesowych
  • realizacja planów sprzedaży i utrzymywanie standardów sieci Play

Oferujemy:

  • interesującą pracę w prestiżowej i najszybciej rozwijającej się firmie
  • atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń wraz z bonusami konkursami
  • doskonałą możliwość rozwoju zawodowego
  • profesjonalne szkolenia z zakresu nowoczesnych usług i technik sprzedaży
  • nienormowany czas pracy

Wymagamy:

  • wykształcenia minimum średniego
  • doświadczenia w aktywnej sprzedaży bezpośredniej
  • dobrej organizacji pracy i samodyscypliny
  • umiejętności negocjacyjnych
  • prowadzenia własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia
  • prawa jazdy kat. B

samochód i doświadczenie w branży telekomunikacyjnej jest dodatkowym atutem

Zamierzasz otworzyć swój własny Biznes lub już prowadzisz Firmę - dołącz do naszych Autoryzowanych Partnerów.

Ty + Viamind = układ idealny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Aplikację wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się