Praca doradca ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

Mamy dla Ciebie 4 ofert

Festiwal Pracy JOBICON online

Weź udział w bezpłatnym wydarzeniu

Sprawdź
    • Gdańsk
    Jeżeli: Masz doświadczenie zawodowe w pracy w ASO w zakresie likwidacji szkód; Oraz doskonałe umiejętności kosztorysowania w programie Audatex; Znasz się na naprawach blacharsko-lakierniczych; I możesz się pochwalić wiedzą dotyczącą budowy...
    opublikowana: 4 marca 2021
      • Gdańsk
      Doradca ds. likwidacji szkód to osoba zajmująca się kalkulacją zleceń, przygotowywaniem dokumentacji, obsługą klientów. Obowiązkiem pracownika jest omówienie usługi oraz poinformowanie klienta o przewidywanych kosztach i czasie realizacji. Osoba...
      opublikowana: 1 marca 2021
        • 2 lokalizacji
        Zakres obowiązków: przyjmowanie oraz obsługa mailowa i telefoniczna szkód komunikacyjnych kompletowanie dokumentacji niezbędnej do likwidacji szkód bsługa szkód komunikacyjnych na platformach towarzystw ubezpieczeniowych obsługa i opieka nad...
        opublikowana: 27 lutego 2021