Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Nieruchomości

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 2017-07-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI
Miejsce pracy: Lublin
Jeśli jesteś samodzielny, odpowiedzialny i przedsiębiorczy a do tego umiesz słuchać, wyciągać wnioski i kojarzyć fakty, to dlaczego jeszcze nie zarabiasz w nieruchomościach? To praca idealna dla Ciebie! Dla NAJLEPSZYCH.

Pracując w nieruchomościach masz szansę zaistnieć w branży z ogromnym potencjałem finansowym i rozwojowym. To praca dla ludzi z silnym charakterem, zdyscyplinowanych i wytrwałych ale przede wszystkim cechujących się doskonałą organizacją.

Nasze zespoły budują doświadczeni sprzedawcy, konkretni, niezależni i przede wszystkim konsekwentni. Nigdy nie odpuszczają. Działają jak snajperzy ze 100% skutkiem. To pozwala pracować im na umowach na wyłączność i uzyskiwać świetne zarobki. Szukasz zmiany? Pomyśl o nas!

  Twoje Zadania:

  • SYSTEMATYCZNE pozyskiwanie nieruchomości w oparciu o umowy na wyłączność,
  • utrzymywanie profesjonalnych RELACJI z klientami,
  • KOORDYNACJA cyklu sprzedaży i marketingu własnej bazy ofert nieruchomości,
  • ORGANIZACJA i monitoring przebiegu transakcji,
  • WSPÓŁPRACA z zespołem i dbałość o pozytywne relacje,
  • realizacja CELÓW,

  Czego oczekujemy:

  • DOŚWIADCZENIA i SKUTECZNOŚCI w sprzedaży,
  • DETERMINACJI w realizacji celów,
  • umiejętności SŁUCHANIA,
  • KOJARZENIA faktów i wyciągania wniosków,
  • umiejętności PODEJMOWANIA DECYZJI,
  • KREOWANIA rozwiązań.

  Oferujemy:

  • usługi najwyższej JAKOŚCI,
  • BRAK OGRANICZEŃ finansowych,
  • pełne WDROŻENIE,
  • SZKOLENIA doskonalące umiejętności sprzedażowe,
  • nowatorskie NARZĘDZIA,
  • ATMOSFERĘ wsparcia.
Jeśli nie boisz się wyzwań, umiesz solidnie pracować, chcesz dobrze zarabiać i wysoko stawiasz poprzeczkę sam sobie to Freedom Nieruchomości jest miejscem, które daje Ci możliwość realizowania Twoich najambitniejszych celów.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się