Ta oferta pracy jest nieaktualna od 169 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Handlowo-Techniczny

  • opolskie
  • Specjalista
  • 30.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czy wiesz, że:

    Co trzeci samochód produkowany w Europie wyposażony jest w zderzaki i systemy REHAU #REHAUAutomotive

    REHAU jest obecne na ponad 300 stadionach i boiskach piłkarskich. Pod murawą stadionów w Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu zainstalowane zostało ogrzewanie REHAU #REHAUconstruction

    REHAU zaopatruje najbardziej rozpoznawalną na świecie szwedzką sieć meblową w obrzeża meblowe #REHAUfurnituresolutions

    Chciałbyć dowiedzieć się czegoś więcej? Odwiedź nas na YouTube

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    DORADCY HANDLOWO-TECHNICZNEGO
    PRODUKTY PRZEMYSŁOWE
    obszar działania: cała Polska

    CO OFERUJEMY:

    • przyjazną i inspirującą atmosferę oraz samodzielność w pracy
    • odpowiedzialność w ramach Twojego obszaru pracy oraz możliwości rozwoju w jednym ze 180 oddziałów REHAU na całym świecie
    • Work-Life Balance z elastycznymi modelami czasu pracy
    • sportowe wyzwanie i czystą przyjemność w naszym REHAU Cycling Team
    • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń wraz z bogatym pakietem świadczeń pozapłacowych (system kafeteryjny)

    TWÓJ PROFIL:

    • wykształcenie wyższe, preferowane wykształcenie techniczne
    • komunikatywność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy
    • skuteczność w działaniu i orientacja na Klienta
    • doświadczenie w sprzedaży, preferowane w branży rozwiązań technicznych/ PVC
    • dobra znajomość języka angielskiego i/ lub języka niemieckiego
    • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

    TWOJE  OBOWIĄZKI:

    • rozwój sieci sprzedaży
    • akwizycja nowych oraz wsparcie dotychczasowych Klientów
    • rozszerzanie portfolia produktów
    • odpowiedzialność za obroty i wyniki

    Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie czekamy na Twoje zgłoszenie, koniecznie również w języku angielskim lub niemieckim!

    Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez REHAU Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.