Praca doradca handlowy ds. zarządzania najmem

Mamy dla Ciebie 6 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • 4 lokalizacji
    W Nowodworski Estates będziesz: Pośredniczyć w transakcjach sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości Oferować inne komplementarne usługi, np. home staging i zarządzanie najmem nieruchomości Współpracować z innymi agentami, deweloperami, architektami,...
    opublikowana: 25 stycznia 2020
    • Kraków
    Zakres obowiązków: pośredniczenie w kontakcie pomiędzy właścicielami a najemcami lokali, przygotowywanie rozliczeń z tytułu najmu, protokolarne przekazania i odbiory lokali, przygotowywanie umów, rozwiązywanie bieżących problemów związanych z...
    opublikowana: 19 stycznia 2020
    • Łódź
    Jeśli: masz chęć zdobycia doświadczenia w branży nieruchomości oraz zarządzaniu najmem, masz otwarty umysł i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów, nie lubisz monotonii, cenisz elastyczność i potrafisz samodzielnie zorganizować własną...
    opublikowana: 16 stycznia 2020