Doradca Handlowy

  • Świdnica, Oława, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 09.04.2018
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 09.05.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Międzynarodowa firma posiadająca swoje siedziby na trzech kontynentach,  od kilku lat rozwija swój biznes w Polsce. Obecnym etapem planowego rozwoju jest otwarcie Placówek w kolejnych miastach Naszego Kraju.  W związku z przyrostem struktur sprzedażowych firmy  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Oława, Świdnica

    Idealny kandydat to:

    • Osoba otwarta i komunikatywna
    • Samodzielna i zmotywowana
    • Ceniąca uczciwość i wyznająca w praktyce tę wartość
    • Z wykształceniem minimum średnim
    • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

    Obowiązki:

    • Podejmowanie działań prosprzedażowych
    • Profesjonalna i rzetelna obsługa klienta indywidualnego
    • Przygotowywanie ofert zgodnie ze standardem firmy
    • Dbałość o dobry wizerunek nowej placówki oraz o etykę zawodową

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne stawki
    • Elastyczne godziny pracy
    • Pracę w nowym biurze
    • Możliwość udziału w ciekawych konferencjach i szkoleniach
    • Otwartą i całkowicie realną ścieżkę kariery w kierunku menadżerskim
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie do dokumentu rekrutacyjnego klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)."

    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej