Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta Biznesowego

  • Opole, Kędzierzyn-Koźle, Białowieża (pow. nyski), opolskie
  • Specjalista
  • 2017-08-16

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
KIM JESTEŚMY?

ENERGOGAS zajmujemy się sprzedażą energii i gazu ziemnego dla firm i klientów indywidualnych. Stajemy się zauważalną marką na rynku energetycznym, proponując naszym Klientom korzystne ceny i atrakcyjne produkty.

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej UNIMOT S.A, dynamicznie rozwijającej się multienergetycznej grupy spółek, które prowadzą działalność w zakresie obrotu: olejem napędowym, gazem ziemnym, gazem LPG, energią elektryczną oraz biopaliwami.

Grupa UNIMOT S.A. znajduje się w czołówce najdynamiczniej rozwijających się firm w sektorze paliw, ma największe kompetencje na rynku, z roku na rok podwaja swoje przychody. 25-letnie doświadczenie spółki zaowocowało tegorocznym debiutem na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych.

CO NAPĘDZA NASZ SUKCES ?

Nasz rozwój zawdzięczamy zaangażowaniu Pracowników ze wszystkich Działów w strukturze spółki.
Za naszym sukcesem stoją nasi Sprzedawcy, pracę których doceniamy  i odpowiednio wynagradzamy. Stosujemy jasne zasady gry i przestrzegamy „fair play” – działamy transparentnie.

Jeśli masz apetyt na wysokie zarobki, potrafisz skutecznie przekonać do siebie ludzi
- wejdź do gry, sprawdź czy widzisz dla siebie miejsce w naszym ENERGOTEAM :)

KOGO SZUKAMY:

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle, Opole, Białowieża (pow. nyski)

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • realizowanie miesięcznych planów sprzedażowych, poprzez:
  • nawiązywanie kontaktów z klientami w rekomendowanej ilości, gwarantującej skuteczność Twoich działań
  • odbywanie spotkań z Klientami w Twoim regionie
  • przygotowywanie i zawieranie umów z Klientami na energię lub gaz ziemny
  • rozliczanie podpisanych umów z Działem Weryfikacji Umów
  • dbanie o długofalowe relacje z Klientami ze swojej bazy
  • obsługiwanie zapytań przychodzących od Klientów z Twojego regionu

Stawiamy jasno określone cele, których realizowanie przekłada się na wspólny sukces.

Sprawdź, które z umiejętności posiadasz?

  • masz co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B
  • znasz lokalny rynek
  • łatwo nawiązujesz nowe kontakty z ludźmi
  • masz prawo jazdy kat. B oraz jesteś gotowy do odbywania częstych spotkań z Klientami w Twoim regionie
  • stosujesz zasadę fair-play w relacjach z Klientami
  • potrafisz dobrze organizować własną pracę i jesteś w nią zaangażowany

Nasi Doradcy są ambasadorami naszej marki i dlatego ważna jest Twoja osobowość oraz jak odbierają Cię ludzie.

Dlaczego warto sprzedawać w naszym zespole?

  • posiadamy multienergetyczną ofertę – z nami możesz sprzedawać energię, gaz ziemny i gaz lpg
  • oferta wysokiej jakości – brak prognoz i przyjazne zapisy umowy dla naszych Klientów
  • konkurencyjne ceny – korzystne cenniki produktowe i wysokie marże
  • wsparcie merytoryczne – organizujemy szkolenia pogłębiające znajomość rynku oraz szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • wsparcie marketingowe – prowadzimy dedykowane kampanie internetowe dla Doradców w regionach, dzielimy się bazami danych firm oraz wspieramy materiałami na każdym etapie kontaktów z Klientami
  • otoczenie biznesowe – jesteśmy stabilną firmą, działającą w ramach Grupy Kapitałowej Unimot S.A., notowanej na New Connect
  • energetyczna atmosfera pracy – gwarantujemy bardzo pozytywną atmosferę pracy i zgrany zespół

Jak wynagradzamy za pracę?

  • oferujemy możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę /umowa zlecenie / umowa agencyjna
  • gwarantujemy podstawę + wysokie prowizje od sprzedaży
  • awansem - funkcjonująca ścieżka kariery w Dziale Sprzedaży umożliwia go każdej osobie, która wykazuje się skutecznością sprzedażową (naszą ścieżkę kariery zaprezentujemy Ci na pierwszym spotkaniu rekrutacyjnym)
  • udostępniamy pakiet MultiSport
  • premiujemy dobre wyniki atrakcyjnymi nagrodami w konkursach sprzedażowych

W ENERGOGAS Kierownicy Regionów wyłaniają się z Doradców Klienta Biznesowego, zawdzięczając to skutecznemu działaniu.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego teamu
 prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk Aplikuj.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zmianami

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się