Ta oferta pracy jest nieaktualna od 310 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta Biznesowego

  • lubuskie
  • Specjalista
  • 18.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma OPTIMO Sp. z o.o., jeden z partnerów Orange Polska,

    zaprasza do udziału w rekrutacji na nowe stanowisko:

    Doradca Klienta Biznesowego Orange

    Marzysz o pracy dla najlepszej marki telekomunikacyjnej? Chciałbyś doradzać, a nie tylko sprzedawać? Dołącz do Doradców Klientów Biznesowych Orange!

    Twoje główne zadania:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw
    • Opieka nad obecnymi klientami Orange
    • Przygotowywanie ofert biznesowych w zakresie rozwiązań odpowiadających potrzebom Klienta
    • Skuteczna finalizacja sprzedaży – podpisywanie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub pośredniej B2B, D2D lub Telesales
    • Zorientowanie na wynik i konsekwencja w działaniu
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • Minimum średnie wykształcenie
    • Mile widziane posiadanie własnego samochodu

    W zamian oferujemy:

    • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawowe wynagrodzenie zadaniowe + wysoka prowizja + premia + bonusy)
    • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Możliwość udziału w atrakcyjnych konkursach
    • Wsparcie merytoryczne i praktyczne doświadczonego zespołu
    • Elastyczność i swobodę działania
    W CV (życiorysie) prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926).

    Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.