Praca doradca klienta biznesowego, Tarnów

Mamy dla Ciebie 3 ofert
Tarnów jest miastem powiatowym położonym w Małopolsce. Według danych urzędu miejskiego żyje w nim ok. 100 000 osób. Komunikacja i warunki infrastrukturalne w Tarnowie Miasto jest jednym z ważniejszych ośrodków przemysłowych w regionie. Działają tutaj m.in. przedsiębiorstwa chemiczne (np. Grupa Azoty), maszynowe i spożywcze. Przez Tarnów przebiegają ważne arterie komunikacyjne: autostrada A4 (prowadząca do granicy z Niemcami) oraz dwie drogi krajowe. Na terenie miasta funkcjonuje komunikacja zbiorowa. Środki transportu, z jakich mogą korzystać mieszkańcy, to tramwaje i autobusy. Remont dróg oraz zapewnianie sygnalizacji świetlnej lub budowa rond – to przykładowe działania podejmowane w celu podwyższenia poziomu bezpieczeństwa mieszkańców. Infrastruktura rowerowa nie jest rozbudowana, ale w każdym roku pojawiają się nowe odcinki ścieżek dla cyklistów. Tarnowska edukacja i kultura Perspektywy edukacyjne w Tarnowie są atrakcyjne. W mieście działają przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne (również zawodowe). Znajduje się tutaj jedyna szkoła publiczna w Małopolsce, w której można zdawać maturę międzynarodową - chodzi o LO nr 2 im. Hetmana Jana Tarnowskiego. Na terenie Tarnowa funkcjonują także szkoły wyższe, m.in.: Wydział Zamiejscowy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna oraz Wyższa Szkoła Biznesu. Domy kultury, biblioteki, teatry, muzea i kina – to najważniejsze ośrodki kulturalne w Tarnowie. W mieście odbywają się koncerty, wystawy oraz inne wydarzenia organizowane przez lokalne instytucje kultury. Rynek pracy w Tarnowie Z danych serwisu zarobki.pracuj.pl wynika, że w 2016 r. 83% aktywnych zawodowo osób, w wieku 18-25 lat, wykonywało swoje obowiązki na podstawie umowy o pracę. W grupie wiekowej 26-35 lat odsetek etatowych pracowników wynosił 95%. Wynagrodzenia w bankowości utrzymywały się na poziomie 4 500 zł brutto. Zarobki sprzedawców i specjalistów ds. obsługi klienta wynosiły 3 650 zł brutto. Mediana płac pracowników produkcyjnych to 3 500 zł brutto – połowa zatrudnionych zarabiała powyżej, a połowa poniżej tej kwoty. Przeciętny poziom wynagrodzeń tarnowskich specjalistów to 3 250 zł brutto. Osoby zajmujące stanowiska kierownicze zarabiały przeciętnie 6 450 zł brutto. Władze miasta organizują darmowe szkolenia i warsztaty dla tarnowskich pracowników i przedsiębiorców. Zakres tematyczny jest szeroki. Takie działania stymulują rozwój rynku pracy. Tarnowski rynek nieruchomości Małopolski rynek mieszkaniowy charakteryzuje się stabilizacją cen. Aktywność deweloperów w Tarnowie jest duża ze względu na politykę proinwestycyjną realizowaną przez władze lokalne. Osoby lokujące swój kapitał w regionie mogą liczyć m.in. na ulgi podatkowe. Inne czynniki, które zwiększają potencjał regionu, to m.in. systematyczny spadek bezrobocia czy realizacja programu Mieszkanie dla Młodych. Leżący w Małopolsce Tarnów rozwija się coraz szybciej. Aktywność inwestorów i przedsiębiorców wpływa na zwiększenie zapotrzebowania na usługi np. z zakresu bankowości. Dobrze prosperuje również sektor produkcji.
    • Kraków, Tarnów
    Jeżeli jesteś osobą, która: posiada min. 2 lata doświadczenia we współpracy z Klientami Biznesowymi (do 5 mln PLN obrotu rocznego) w banku dobrze zna zagadnienia związane z funkcjonowaniem mikroprzedsiębiorstw, w tym rozliczających się w formie...
    opublikowana: 22 stycznia 2019
    • Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, Zakopane
    Zadania: sprzedaż biznesowych produktów i usług operatora Play nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami przygotowywanie i negocjowanie ofert biznesowych realizacja planów sprzedaży i utrzymywanie standardów sieci Play Oferujemy:...
    • Andrychów, Bochnia, Gorlice, Kęty, Kraków, Libiąż, Myślenice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Skawina, Tarnów, Trzebinia, Wadowice, Wieliczka, Zakopane, Chrzanów
    Opis stanowiska: Doradztwo oraz aktywna sprzedaż energii elektrycznej i gazu dla klientów z sektora B2B Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami poprzez najlepszą obsługę na rynku Doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów...
    opublikowana: 21 stycznia 2019