Praca doradca klienta pzu, wielkopolskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Baranów (pow. kępiński), Bojanowo, Borek Wielkopolski, Chodzież, Czarnków, Czempiń, Czerniejewo, Dolsk, Gniezno, Gołańcz, Gostyń, Grabów nad Prosną, Grodzisk Wielkopolski, Jastrowie, Kalisz, Kępno, Kłodawa, Koło, Konin, Kościan, Koźmin Wielkopolski, Krajenka, Krobia, Krotoszyn, Krzyż Wielkopolski, Leszno, Lwówek, Łobżenica, Margonin, Miłosław, Nowe Skalmierzyce, Nowy Tomyśl, Oborniki, Odolanów, Okonek, Osieczna, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Pleszew, Pniewy, Poznań, Rakoniewice, Rawicz, Rogoźno, Rydzyna, Skoki, Słupca, Szamocin, Szamotuły, Ślesin, Śrem, Środa Wielkopolska, Trzcianka, Turek, Ujście, Wągrowiec, Wieleń, Wolsztyn, Wronki, Września, Wyrzysk, Wysoka, Zagórów, Złotów
    Obowiązki: Profesjonalne doradztwo z zakresu produktów zdrowotnych, ubezpieczeniowych i finansowych dla klientów biznesowych i indywidualnych; Obsługa przydzielonego portfela klientów; Poszukiwanie nowych klientów, pozyskiwanie referencji;...
    opublikowana: 8 lipca 2020
    • Baranówek (pow. pleszewski), Bojanowo, Borek Wielkopolski, Chodzież, Czarnków, Czempiń, Czerniejewo, Dolsk, Gniezno, Gołańcz, Gostyń, Grabów nad Prosną, Grodzisk Wielkopolski, Jastrowie, Kalisz, Kępno, Kłodawa, Koło, Konin, Kościan, Koźmin Wielkopolski, Krajenka, Krobia, Krotoszyn, Krzyż Wielkopolski, Leszno, Lwówek, Łobżenica, Margonin, Miłosław, Nowe Skalmierzyce, Nowy Tomyśl, Oborniki, Odolanów, Okonek, Osieczna, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Pleszew, Pniewy, Poznań, Rakoniewice, Rawicz, Rogoźno, Rydzyna, Skoki, Słupca, Szamocin, Szamotuły, Ślesin, Śrem, Środa Wielkopolska, Trzcianka, Turek, Ujście, Wągrowiec, Wieleń, Wolsztyn, Wronki, Września, Wyrzysk, Wysoka, Zagórów, Złotów
    Co robią nasi agenci: nawiązują i utrzymują kontakty z klientami poznają ich potrzeby i oczekiwania pomagają im w podejmowaniu najlepszych decyzji zawierają umowy z zakresu ubezpieczeń na życie z klientami indywidualnymi oraz z małymi i średnimi...
    opublikowana: 3 lipca 2020
    • Poznań
    Twoje zadania: Realizacja planów sprzedażowych Obsługa klienta zgodnie ze standardami Grupy PZU Przyjmowanie gotówkowych i bezgotówkowych wpłat ubezpieczeń Utrzymywanie długofalowych relacji z klientem Budowanie portfela klientów ...
    opublikowana: 1 lipca 2020