Ta oferta pracy jest nieaktualna od 65 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • Poznań, Leszno, Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 18.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Pracuj w OBI ...bo warto!

Miejsce pracy: Leszno, Ostrów Wielkopolski, Poznań -

Zakres obowiązków:

  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów w sklepie
  • Aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach
  • Dbanie o ekspozycję towarów zgodną ze standardami OBI
  • Utrzymanie porządku i wizerunku działu zgodnego ze standardami OBI

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Komunikatywność
  • Inicjatywa
  • Znajomość asortymentu jednego z działów marketu OBI (budować, technika, mieszkać, ogród) będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

Ponadto:

  • wyjścia integracyjne
  • przewidywalny grafik pracy
  • odzież roboczą
  • przyjazną atmosferę
  • wyprawki szkolne

FacebookPinterestInstagram
AplikujObi