Praca doradca klienta, Ustroń

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Żywiec, Pszczyna, Tychy, Bieruń, Imielin, Jaworzno, Cieszyn, Żory, Ustroń, Wisła, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Gliwice, Bytom, Tarnowskie Góry, Kalety, Zabrze, Katowice, Chorzów, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Rybnik, Czerwionka-Leszczyny, Rydułtowy, Radlin, Wodzisław Śląski, Racibórz, Częstochowa, Kłobuck, Krzepice, Lubliniec, Woźniki, Myszków, Zawiercie, Mysłowice, Sosnowiec, Bielsko-Biała, Blachownia, Koniecpol, Jastrzębie-Zdrój
    Obowiązki: profesjonalne doradztwo z zakresu produktów zdrowotnych, ubezpieczeniowych i finansowych, dla klientów biznesowych i indywidualnych, obsługa przydzielonego portfela klientów, poszukiwanie nowych klientów, pozyskiwanie referencji,...
    opublikowana: 15 listopada 2019
    • Będzin, Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Knurów, Mikołów, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Ustroń, Wisła, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Żory, Żywiec, Czeladź, Chełm Śląski (pow. bieruńsko-lędziński)
    Twoje zadania umawianie swoich spotkań z przedsiębiorcami w dogodnym dla Was miejscu i czasie pomoc Klientom w wyborze odpowiednich usługi dla Jego firmy (rachunek, terminal do kart, leasing, pożyczkę, linię kredytową) promocja marki ING poprzez...
    opublikowana: 12 listopada 2019
    • Orzesze, Ustroń, Zawiercie
    Jeśli jesteś osobą: komunikatywną, otwartą i samodzielną, wykonującą swoje obowiązki sumiennie i z zaangażowaniem, która posiada lub chce zdobyć wiedzę i doświadczenie z zakresu obsługi Klienta, sprzedaży, mającą nienaganną opinię, niekaraną,...
    opublikowana: 10 listopada 2019