Praca doradca serwisu, lubelskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Lublin
    Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Profesjonalną i kompleksową obsługę Klientów serwisu w oparciu o obowiązujące procedury Kontrolę jakości prowadzonych napraw w ustalonym zakresie Realizację programów serwisowych ...
    opublikowana: 23 lutego 2020
    • Lublin
    Zadania: realizacja zadań związanych z obsługą Klientów w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych samodzielne wykonywanie kalkulacji napraw szkód komunikacyjnych współpraca z firmami ubezpieczeniowymi w zakresie likwidacji szkód organizowanie...
    opublikowana: 22 lutego 2020
    • Lublin
    Do Twoich obowiązków należeć będzie m.in.: Sprzedaż usług, części i akcesoriów Prowadzenie pełnego procesu obsługi serwisowej Współpraca z pracownikami warsztatu Oczekujemy od Ciebie: Czynnego prawa jazdy kat. A i B Doświadczenia w serwisie...
    opublikowana: 18 lutego 2020