Doradca Techniczno-Handlowy

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 25.02.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 27.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DORADCA T E C H N I C Z N O - H A N D L O W Y

    REGION: POŁUDNIOWO - WSCHODNIA POLSKA

    KOGO SZUKAMY:

    • Masz min. 2 letnie doświadczenie w pozyskiwaniu klientów
    • Potrafisz dotrzeć do osób decyzyjnych i nawiązać z nimi dobre relacje biznesowe
    • Lubisz kontakt z klientami a rozpoznanie ich zapotrzebowania jest dla Ciebie bardzo łatwe
    • Posiadasz prawo jazdy kat.B
    • Twoje wykształcenie jest min. wyższe licencjat/inżynier (preferowane techniczne lub ekonomiczne)

    GRATULACJE - SZUKAMY DOKŁADNIE CIEBIE

    TWOJE ZADANIA TO:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym terenie
    • Codzienne kontakty z klientami. Przygotowywanie przedstawianie ofert oraz umawianie i odbywanie spotkań handlowych
    • Prowadzenie spotkań, szkoleń i prezentacji dla projektantów oraz klientów

    CO OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę
    • Otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizje od każdej sprzedaży i dodatkowe premie zależne od Twoich wyników
    • Zapewniamy prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny
    • Wyposażymy Cię w specjalistyczną wiedzę o naszych produktach oraz przekażemy Ci naszą strategię sprzedaży
    • Będziesz rozwijać swoje umiejętności, dzięki szkoleniom ogólnorozwojowym oraz sprzedażowym
    • Otrzymasz niezbędnik w postaci nowoczesnego auta, telefonu, laptopa, bazy potencjalnych klientów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.