Praca doradca terenowy, dolnośląskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Wrocław
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Obsługę firmy leasingowej jako opiekun klienta. Wsparciem biurowym dla windykacji terenowej. Koordynacją odbiorów przedmiotów leasingu. Bieżącą kontrolą spraw. Odpowiadaniem na pisma. ...
    opublikowana: 18 października 2019
    • Wrocław
    Opis stanowiska: Analiza danych dot. restauracji współpracujących, Prowadzenie rozmów telefonicznych B2B w celu optymalizacji zysków danej restauracji na Pyszne.pl oraz przekazywanie informacji na temat dostępnych produktów i narzędzi, Wsparcie...
    opublikowana: 14 października 2019
    • dolnośląskie
    Na powyższym stanowisku będziesz odpowiedzialny za budowanie rynku sprzedażowego, długoterminowe relacje z kluczowymi klientami i doradztwo techniczne. Doświadczenie i wiedzę techniczną zdobędziesz u nas - nauczymy Cię tego! ...
    opublikowana: 11 października 2019