Oferta pracy

Doradca - Agent Ds. Nieruchomości

Inter Estate NieruchomościO firmie

2 000‐10 000 zł brutto / mies.
  • Partyzantów 45
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Inter Estate Nieruchomości

Partyzantów 45

Gdańsk

Inter Estate jest kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem, a korzenie współzałożycieli firmy w branży nieruchomości sięgają 15 lat w Polsce oraz za granicą. Głównym przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, dzięki czemu aktualna sytuacja rynkowa oraz wiedza na temat potrzeb i oczekiwań klientów nie jest nam obca. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży, wynajmu nieruchomości oraz zarządzamy najmem długoterminowym na terenie Trójmiasta i okolic

Jeśli marzysz o pracy gdzie jesteś sam sobie szefem, masz wsparcie na każdym etapie pracy, lubisz rozmawiać z ludźmi (nie tylko o mieszkaniach), nie boisz się wyzwań i oczekujesz wysokich zarobków to praca dla Ciebie. Dzień zaczynamy kawą, a większość czasu pracy regulujesz sobie sam.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych nieruchomości na sprzedaż,
  • Profesjonalna obsługa Klientów
  • Prezentowanie nieruchomości
  • Obsługa transakcji,
  • Przygotowywanie dla Klientów indywidualnych rozwiązań związanych ze sprzedażą, zakupem lub wynajęciem nieruchomości.

Wymagania:

  • Zainteresowanie tematyką nieruchomości,
  • Doświadczenia w pracy w handlu oraz umiejętność budowania relacji z klientem
  • Znajomość topografii Trójmiasta,
  • Umiejętność i łatwość w kontaktach interpersonalnych,
  • Silna motywacja i duże zaangażowanie,
  • Samodzielność w działaniu, umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Status studenta będzie dodatkowym atutem,
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Nielimitowane wynagrodzenie prowizyjne dopasowane do Twoich oczekiwań, potencjału oraz zaangażowania plus podstawa za uzyskany efekt
  • Niezbędne narzędzia pracy; laptop, telefon, system CRM
  • samodzielne stanowisko i elastyczny czas pracy,
  • możliwość rozwoju i awansu w kontekście dalszych planów budowania marki,
  • ciekawą pracę, w której zawsze się coś dzieje
  • Szkolenie wdrożeniowe oraz codzienne wsparcie wykonywanych działań z zakresu sprzedaży i prawa
  • Biuro w centrum Gdańska z parkingiem

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy