Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Agrotechniczny

AMPOL - MEROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • łódzkie

    łódzkie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 19 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad powierzonym obszarem

  • Utrzymanie znakomitych relacji z dotychczasowymi klientami

  • Rozwój sprzedaży dla nowych segmentów

  • Doradztwo techniczne podczas aplikacji produktów

  • Wzrost udziału w rynku poprzez: wzrost poziomu sprzedaży, rozszerzenie zastosowań obecnych produktów

  • Udział we wdrożeniach nowości

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z zakresu produkcji rolnej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w dziedzinie: rolnictwo, agrobussines

  • Przynajmniej trzyletnie doświadczenie w pracy handlowca w firmach zajmujących się dystrybucją środków do produkcji rolnej

  • Odpowiedzialność, samodzielność, dyspozycyjność

  • Nastawienie na rozwój i ciągłe doskonalenie

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Zamieszkanie na terenie pracy bądź możliwość realokacji

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Profesjonalne narzędzia pracy

  • Pełen zestaw szkoleń zarówno produktowych jak i sprzedażowych

  • Nowoczesny system zarządzania i bardzo dobre warunki pracy

  • Bogaty system benefitów pozapłacowych: atrakcyjna polisa na życie, pakiety medyczne, karty Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Ampol – Merol to jeden z największych dystrybutorów środków do produkcji rolnej. Jest ogólnopolskim przedsiębiorstwem o znakomitej reputacji. Swoją sprzedaż opiera o profesjonalne doradztwo dla producentów żywności. W związku z ciągłym rozwojem poszukuje ambitnych, doświadczonych profesjonalistów

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.