Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Doradca Agrotechniczny

SCANDAGRA Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i stała aktualizacja bazy wszystkich obecnych i potencjalnych klientów z powierzonego terenu

  • Utrzymywanie stałego kontaktu telefonicznego i osobistego z obsługiwanymi klientami

  • Stałe przekazywanie klientom informacji o aktualnej ofercie handlowej Pracodawcy

  • Pozyskiwanie i przekazywanie Pracodawcy informacji o szczegółowych potrzebach zakupowych obecnych i potencjalnych klientów

  • znajomość aktualnej oferty firmy, stały kontakt z menedżerami produktów

  • pogłębianie wiedzy w zakresie produktów oferowanych przez Pracodawcę

  • rozwijanie umiejętności w zakresie negocjacji handlowych, komunikacji i obsługi klienta

Nasze wymagania

  • doskonałe umiejętności interpersonalne

  • systematyczność , staranność, odpowiedzialność

  • perfekcyjna organizacja pracy

  • wykształcenie min. średnie

  • prawo jazdy kat. B ( wraz z praktyczną umiejętnością prowadzenia samochodu)

To oferujemy

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej renomie

  • niezbędne narzędzia pracy

  • przyjazną atmosferę w młodym zespole

  • pakiet profesjonalnych szkoleń

  • umowa o pracę na pełen etat

  • pakiet zdrowotny

  • kurs j. angielskiego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

SCANDAGRA Polska Sp. z o.o.

Firma SCANDAGRA Polska Sp. z o.o. jest ekspertem z zakresu kompleksowej obsługi rolnictwa. Udziałowcami SCANDAGRA Polska są firmy DLG oraz Lantmännen. Oba koncerny należą do największych firm rolniczych w Europie. Naszym priorytetem jest zagwarantowanie najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów oraz indywidualne podejście, zapewniające naszym Klientom wsparcie i rozwój.

Przewiń do profilu firmy