Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Agrotechniczny

AGRO-SIEĆ Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami i pozyskiwanie nowych

  • Doradztwo i sprzedaż produktów dla produkcji rolnej z oferty firmy

  • Promowanie produktów, uczestnictwo w wystawach regionalnych

  • Dbanie o kompletność dokumentacji i raportowanie zgodnie z polityką sprzedaży

  • Negocjowanie i podpisywanie umów oraz finalizowanie sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie – branżowe będzie dodatkowym atutem

  • Praktyczna znajomość rynku rolnego i jego struktury ekonomicznej na podległym terenie

  • Znajomość zagadnień związanych z produkcją rolną z zakresu upraw

  • Profesjonalizm w kontakcie z Klientami

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Łatwość w obsłudze pakietu Microsoft Office

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w stałych godzinach i możliwość zachowania balansu między pracą a życiem prywatnym

  • Pakiet benefitów (m.in. bony okolicznościowe, prywatna opieka medyczna)

  • Wspólne celebrowanie świąt i jubileuszy

  • Spotkania integracyjne

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwości rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

  • świętowanie urodzin

Jeśli masz w sobie pasję a branża rolna jest Ci bliska, dołącz do nas i aplikuj na stanowisko: Doradca Agrotechniczny.

Poszukujemy Doradców, którzy będą działać w następujących województwach: kujawsko – pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, wielkopolskie.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj – w tytule proszę dopisać: “Doradca Agrotechniczny + wybrane województwo”

lub pocztą na adres: Agro-Sieć Sp. z o.o., 86-200 Chełmno, ul. Przemysłowa 6 z dopiskiem: “Doradca Agrotechniczny + wybrane województwo”.

Za wszystkie aplikacje dziękujemy, skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Agro-Sieć Sp. z o.o. jest firmą ze 100%-owym kapitałem polskim. Od ponad 30 lat prowadzimy pełną obsługę producentów rolnych w zakresie doradztwa, sprzedaży i skupu. Gwarantujemy bezpośrednią opiekę Klienta przez wyspecjalizowanych doradców, a nasza działalność koncentruje się na sprzedaży środków do produkcji rolnej (nawozy, środki ochrony roślin, nasiona, nawozy dolistnie) oraz skupie zbóż. Obsługujemy ponad 300 punktów handlowych.

Przewiń do profilu firmy