Oferta pracy

Doradca / Analityk Biznesowy

Esri Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Doradca / Analityk Biznesowy to zaufany doradca Klienta Esri Polska, który wspiera Klientów, w realizacji ich misji i celów biznesowych. Będziesz zarówno ekspertem technicznym, jak i strategicznym doradcą biznesowym. Będziesz doradzał w zakresie wykorzystania i adaptacji technologii i usług Esri Polska. Twoje zadania obejmą:

  • Identyfikowanie potrzeb klienta i proponowanie odpowiednich rozwiązań organizacyjno-technicznych

  • Tworzenie dopasowanych ofert i uczestniczenie w zdobywaniu okazji współpracy z Klientami strategicznymi Esri Polska

  • Budowanie wiedzy i kompetencji Klienta w zakresie możliwości technologicznych platformy Esri

  • Przygotowanie i koordynowanie pracy zespołów wykonawczych od etapu analizy biznesowej, przez merytoryczne tworzenie oferty aż po wsparcie merytoryczne i analityczne dla zespołu wdrożeniowego

  • Doprowadzanie do operacyjnej adaptacji technologii w organizacji Klienta.

  • Doradzanie Klientom w zakresie odpowiednich strategii wdrażania GIS, architektury, dobrych praktyk, wyboru produktów

  • Przygotowywanie dokumentacji biznesowej

  • Prowadzenie prezentacji technicznych demonstrujących możliwości platformy ArcGIS

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i wiedza dziedzinowa z min. z jednego z obszarów: administracja publiczna, administracja samorządowa, budownictwo, transport, bezpieczeństwo, energetyka, telekomunikacja, wodociągi i kanalizacja, transport, handel, nieruchomości komercyjne

  • Wykształcenie wyższe (preferowany tytuł magistra) w obszarze geografii, geodezji, geotechnologii, GIS, administracji publicznej, informatyki, administracji i zarządzania lub pokrewnych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1, która zostanie sprawdzona podczas rozmowy rekrutacyjnej

  • Znajomość platformy ArcGIS Esri oraz doświadczenia w projektowaniu i/ lub administrowaniu systemami GIS klasy enterprise

  • Umiejętności oceny i przełożenia celów biznesowych, założeń i strategii Klienta na plany i rozwiązania techniczne oraz przewidywania rezultatów proponowanych rozwiązań

  • Umiejętności kreatywnego i efektywnego rozwiązywania problemów oraz jasnego wyrażania rekomendacji rozwiązywanych problemów

  • Umiejętności samodzielnej pracy, a także współpracy w małym, wysoko wykwalifikowanym zespole

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Prawa jazdy kat. B.

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Zdolność i chęć uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa osobowego

Mile widziane

  • Certyfikaty PRINCE2, PMP, ITIL, AGILE Project Management, IREB

  • Biegłość w posługiwaniu się platformą ArcGIS, analizą przestrzenną lub innymi technologiami geoprzestrzennymi (teledetekcja, fotogrametria).

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu inżynierii oprogramowania.

  • Doświadczenie z obecnymi wzorcami wdrażania technologii informatycznych, w tym architekturą zorientowaną na usługi i chmurą obliczeniową.

  • Biegłość w korzystaniu z Enterprise Architect w zakresie dokumentowania analizy biznesowej i systemowej oraz projektowania systemów GIS-IT.

To oferujemy

  • Umowa o pracę w wymiarze całego etatu

  • Wynagrodzenie – adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności, atrakcyjny system premiowy i prowizyjny.

  • Praca w nowoczesnym biurze: Warszawa - na Placu Konesera blisko stacji metra Dworzec Wileński

  • Strefa dla rowerzystów (parking, szatnie, prysznice)

  • Work-life balance – czas pracy – elastyczny, możliwość częściowej pracy zdalnej, dodatkowe dni urlopu wypoczynkowego dla pracujących powyżej 5 lat.

  • Rozwój – system szkoleń wprowadzających i doskonalących umiejętności, ścieżki kariery i rozwoju.

  • Atmosfera pracy – wsparcie kolegów, dzielenie się wiedzą

  • Enelmed i ubezpieczenie grupowe (na korzystnych warunkach)

  • Kafeteria benefitów

  • Strefa relaksu w przyjemnej przestrzeni

  • Rozgrywki w piłkarzyki 😉

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji
1

Selekcja aplikacji przez menedżera działu zatrudniającego

2

Wywiad telefoniczny przez pracownika działu HR

3

Wywiad telefoniczny przez menedżera działu zatrudniającego

4

Pierwsza rozmowa online z menedżerem działu zatrudniającego

5

Opcjonalnie testy wiedzy i umiejętności

6

Rozmowa osobista z menedżerem lub/i HR

7

Decyzja o zatrudnieniu

Esri Polska Sp. z o.o.

Firma Esri Polska powstała w 1995 roku i jest jedynym autoryzowanym

polskim dystrybutorem oprogramowania Esri Inc., USA – światowego

lidera w tworzeniu oprogramowania systemów informacji geograficznej (GIS).

Działalność Esri Polska obejmuje prace związane ze specjalistycznym doradztwem, świadczeniem usług w zakresie projektowania i rozwoju systemów informacji geograficznej, dystrybucją i serwisem oprogramowania oraz szkoleniami.

Przewiń do profilu firmy