Doradca Analityk Klienta Korporacyjnego w Centrum Bankowości Korporacyjnej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 23.08.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 22.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Doradca Analityk Klienta Korporacyjnego
    w Centrum Bankowości Korporacyjnej

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: AŚ/RKWAW/TSZ/07/2019

    W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

    Forma zatrudnienia: umowa o pracę

    Twoje zadania:

    • Przygotowywanie oraz analiza formalno-prawna i merytoryczna dokumentacji związanej z obsługą Klienta z segmentu średnich firm
    • Wspieranie Doradców Klienta Korporacyjnego w zakresie obsługi Klienta oraz sprzedaży produktów bankowych
    • Monitorowanie oraz bieżąca analiza sytuacji ekonomiczno-finansowej Klienta

    Nasze oczekiwania:

    • Pozytywne nastawienie do ludzi, otwartość i odwaga w poszukiwaniu i budowaniu kontaktów
    • Proaktywność, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu
    • Samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań
    • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku
    • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne)
    • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu analizy finansowej
    • Bardzo dobra znajomość MS Excel
    Oferujemy Ci:
    Stabilne warunki zatrudnieniaSzkolenia i programy rozwojoweDostęp do nowych technologiiPremię uzależnioną
    od wyników
    Prywatną opiekę medycznąPracowniczy program emerytalnyPakiet sportowyKafeteryjny system benefitów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.