Oferta pracy

Doradca Analityk Klienta Korporacyjnego

ING Bank Śląski S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Dokonywanie analiz ekonomiczno-finansowych do wniosków kredytowych klientów z rozbudowaną analizą finansową dotyczącą także kredytów inwestycyjnych, obrotowych i wykupów wierzytelności oraz leasingu i faktoringu

  • Cykliczne dokonywanie monitoringów kwartalnych i przeglądów zabezpieczeń klientów kredytowych banku

  • Czynna współpraca z doradcami klienta korporacyjnego oraz przygotowywanie wstępnej oceny możliwości finansowania danego klienta

  • Praca przy wykorzystaniu bankowych dedykowanych aplikacji systemowych

Nasze wymagania

  • Umiejętność i doświadczenie w strukturyzowaniu transakcji kredytowych

  • Min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w instytucji finansowej takiej jak bank

  • Doświadczenie w pracy wykorzystując systemy workflow przy sporządzaniu aplikacji kredytowych oraz wiedza z zakresu transakcji leasingowych i faktoringowych

  • Praktyczna wiedza z zakresu analizy finansowej i elementów prawa gospodarczego i podatkowego

  • Doświadczenie w pracy analitycznej i ocenie różnych branż w tym nieruchomości przychodowych

  • Ukończone szkolenia z zakresu produktów bankowych i analizy finansowej

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia i programy rozwojowe

  • Dostęp do nowych technologii

  • Premię uzależnioną od wyników

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Pakiet sportowy

  • Kafeteryjny system benefitów

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • dodatkowy urlop

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]