Doradca/Bankier klienta korporacyjnego w Biurze Klienta Korporacyjnego

Santander Bank PolskaO firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie ciekawych relacji wewnątrz Banku i z klientami
  • wspieranie klientów w ich codziennych sukcesach i pomagać im w bezpieczny sposób rozwijać ich biznes
  • poznawanie i tworzenie nowej struktury finansowania firm
  • efektywne zarządzanie swoim dniem pracy i zadaniami
  • uczestniczenie bezpośrednio w procesie kredytowym
  • praca w wyjątkowej atmosferze

Nasze wymagania

  • potrafisz być partnerem w biznesie dla klienta korporacyjnego
  • posiadasz wiedzę z zakresu analizy finansowej przedsiębiorstw
  • potrafisz przeprowadzać analizę kredytową i sporządzać aplikacje kredytowe
  • potrafisz i lubisz pozyskiwać nowych klientów firmowych
  • ciekawi Cię różnorodność modeli biznesowych dla firm
  • umiesz oceniać aspekty ryzyka prowadzenia biznesu
  • doskonale czujesz się w rozmowie z nowymi partnerami biznesowymi
  • chciałbyś opiekować się własnym portfelem biznesowym
  • chcesz rozwijać się razem ze swoimi klientami

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • wyprawka szkolna
  • program rekomendacji pracowników

Doradca/Bankier klienta korporacyjnego w Biurze Klienta Korporacyjnego, Katowice