Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Bankowości Przedsiębiorstw

  • Bielsko-Biała, Katowice, Rybnik, Sosnowiec, Tychy, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DORADCA BANKOWOŚCI PRZEDSIĘBIORSTW
    Biuro Bankowości Przedsiębiorstw
    Termin zgłoszeń: do 10-02-2018r.

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Katowice, Rybnik, Sosnowiec, Tychy
    Nr ref. KAD/272/12/2017 Katowice; KAD/272/12/2017 Sosnowiec;KAD/272/12/2017 Rybnik; KAD/272/12/2017 Tychy; KAD/272/12/2017 Bielsko-Biała
    Jeżeli łatwo nawiązujesz kontakty, lubisz wyzwania i jesteś przedsiębiorczy, a Twój kapitał to:
    • doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą klientów instytucjonalnych
    • umiejętność rozpoznawania potrzeb klientów i budowania z nimi trwałych relacji
    • entuzjazm i chęć osiągania wyznaczonych celów
    • wiedza z zakresu ekonomii i bankowości
    • znajomość rynku deweloperskiego - dodatkowy atut
    • wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie jego zdobywania
    • czynne prawo jazdy kat. B

    to praca na tym stanowisku jest dla Ciebie

    Inwestuj w swój rozwój poprzez:
    • budowanie i rozwijanie własnego portfela klientów instytucjonalnych
    • kompleksową obsługę przedsiębiorców w zakresie produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych
    • analizowanie danych finansowych firm
    • efektywną realizację indywidualnego celu sprzedażowego
    To wszystko zaprocentuje:
    • umową o pracę w największym Banku w Polsce, bo wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo zatrudnienia
    • stałym wynagrodzeniem oraz premią zależną od Twoich wyników, bo chcesz mieć wpływ na to, ile zarabiasz
    • elastycznym pakietem benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku po fundusz emerytalny, bo lubisz mieć wybór
    • prywatną, ogólnopolską opieką zdrowotną, bo zdrowie jest najważniejsze
    • profesjonalnym systemem szkoleń, bo zależy nam na Twoim rozwoju

    Dołącz do nas lub poleć nas swoim znajomym

    Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) prosimy wysyłać korzystając z przycisku „Aplikuj teraz”.

    W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PKO Bank Polski SA i Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Zapewniamy poufność w procesie rekrutacji.

    Nr ref.: KAD/272/12/2017 Katowice; KAD/272/12/2017 Sosnowiec;KAD/272/12/2017 Rybnik; KAD/272/12/2017 Tychy; KAD/272/12/2017 Bielsko-Biała

    Główne zadania:

    • efektywna realizacja indywidualnego celu sprzedażowego
    • kompleksowa obsługa przedsiębiorców w zakresie produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych
    • wstępne analizowanie danych finansowych firm
    • poszerzanie zakresu współpracy z klientami, w szczególności poprzez sprzedaż im nowych produktów i usług
    • udział w realizacji działań promocyjnych i marketingowych dotyczących produktów oraz kampanii dla klientów
    • współpraca w zakresie realizowanych zadań z właściwymi merytorycznie jednostkami i komórkami organizacyjnymi Centrali, podmiotami Grupy Kapitałowej Banku

    Oczekujemy:

    • doświadczenia min. 2 lata w pracy związanej z pozyskiwaniem i obsługą firm z segmentu 5-30 mln obrotu rocznego
    • doświadczenia w pracy związanej z samodzielnym pozyskiwaniem i obsługą klientów instytucjonalnych
    • umiejętności rozpoznawania potrzeb klientów i budowania z nimi długotrwałych relacji
    • entuzjazmu i chęci osiągania wyznaczonych celów
    • wiedzy z zakresu ekonomii i bankowości
    • znajomości rynku przedsiębiorstw
    • dynamizmu i samodzielności w działaniu
    • dobrej organizacji czasu pracy
    • wykształcenia wyższego
    • czynnego prawa jazdy kat. B
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.