Ta oferta pracy jest nieaktualna od 316 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Bankowości Przedsiębiorstw

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DORADCA BANKOWOŚCI PRZEDSIĘBIORSTW
    BIURO BANKOWOŚCI PRZEDSIĘBIORSTW W POZNANIU

    Nr ref. POD/079/11/2017

    Termin zgłoszeń: do 30.11.2017 r.

    Główne zadania:

    • budowanie i rozwijanie własnego portfela klientów instytucjonalnych
    • efektywna realizacja indywidualnego celu sprzedażowego
    • kompleksowa obsługa przedsiębiorców w zakresie produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych
    • wstępne analizowanie danych finansowych firm
    • poszerzanie zakresu współpracy z klientami, w szczególności poprzez sprzedaż im nowych produktów i usług
    • udział w realizacji działań promocyjnych i marketingowych dotyczących produktów oraz kampanii dla klientów
    • współpraca w zakresie realizowanych zadań z właściwymi merytorycznie jednostkami i komórkami organizacyjnymi Centrali, podmiotami Grupy Kapitałowej Banku

    Oczekujemy:

    • doświadczenia min. 2 lata w pracy związanej z pozyskiwaniem i obsługą firm z segmentu 5-30 mln obrotu rocznego
    • doświadczenia w pracy związanej z samodzielnym pozyskiwaniem i obsługą klientów instytucjonalnych
    • umiejętności rozpoznawania potrzeb klientów i budowania z nimi długotrwałych  relacji
    • entuzjazmu i chęci osiągania wyznaczonych celów
    • wiedzy z zakresu ekonomii i bankowości
    • znajomości rynku przedsiębiorstw
    • dynamizmu i samodzielności w działaniu
    • dobrej organizacji czasu pracy
    • wykształcenia wyższego
    • czynnego prawa jazdy kat. B
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.