Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Bankowy

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 01.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy bankiem, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów.

    Wyznaczamy standardy światowej bankowości dzięki długofalowej strategii wzmacniając naszą obecność na świecie i nieustannie ulepszając relacje z Klientami. Kładziemy nacisk nie tylko na bankowość, ale też na technologie i analitykę.

    Nasze podejście do rozwoju jest proste – stwarzamy możliwości i udostępniamy narzędzia rozwojowe, z których pracownicy mogą korzystać w odpowiednim dla siebie czasie, popierając jednocześnie postawę odpowiedzialności za kształtowanie własnej drogi zawodowej.

    W Citi Handlowy nie ma sztywno wyznaczonych ścieżek kariery, którymi trzeba podążać – dzięki mobilności zawodowej można startować w procesach rekrutacyjnych w Citi na całym świecie.
    Miejsce pracy: Katowice
    18061476

    Kluczowe zadania:

    • Pozyskiwanie i budowanie portfela klientów SME zgodnie z indywidualnym planem zadań;
    • Sprzedaż produktów i usług bankowych dla klientów przypisanych do tzw. Portfela Doradcy;
    • Aktywacja nowo pozyskanych klientów przypisanych do portfela;
    • Aktywna sprzedaż wszystkich produktów znajdujących się w ofercie Banku, celem realizacji budżetu, w zakresie linii produktowych: bankowości transakcyjnej, operacji pieniężnych, kredytowych, oraz bankowości inwestycyjnej;
    • Ścisła współpraca z Analitykami oraz Decydentami Kredytowymi, w zakresie realizacji zadań kredytowych.

    Wymagania:

    • Min 2 lata doświadczenia w sprzedaży na stanowisku Doradcy Bankowego lub w branży e-commerce;
    • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z obsługą klientów z branży e-commerce, digital;
    • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z obsługą klientów instytucjonalnych Banku, w tym klientów z branży e-commerce;
    • Mile widziana znajomość produktów bankowych oferowanych przez bank oraz instytucje konkurencyjne;
    • Mile widziana wiedza z zakresu analizy finansowej i bankowości;
    • Dobra znajomość  języka angielskiego  (poziom swobodnej komunikacji);
    • Znajomość lokalnego środowiska gospodarczego będzie atutem.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne oraz stabilne warunki zatrudnienia;
    • Ciekawe projekty i możliwości dalszego rozwoju w ramach organizacji szansa na szkolenia międzynarodowe;
    • Możliwość zdobycia doświadczenia poprzez pracę w jednej z wiodących międzynarodowych instytucji bankowych;
    • Pracę w dynamicznym środowisku pełnym wyzwań zawodowych;
    • Samochód do dyspozycji, również w celach prywatnych;
    • Możliwość pracy zdalnej;
    • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Znaki Citi oraz Citi Handlowy stanowią zarejestrowane znaki towarowe Citigroup Inc., używane na podstawie licencji.
    Spółce Citigroup Inc. oraz jej spółkom zależnym przysługują również prawa do niektórych innych znaków towarowych tu użytych.

    www.citihandlowy.pl
    Bank Handlowy w Warszawie S.A.