Oferta pracy

Doradca biura Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Eurocolor O firmie

Eurocolor

Toszecka 47

Pyskowice

DORADCA BIURA OBSŁUGI KLIENTA
[Z JEZYKIEM NIEMIECKIM]

Twoje Zadania:

  • przygotowywanie wycen i zamówień dla Klientów
  • koordynowanie współpracy z Klientem w zakresie transportu, płatności i reklamacji
  • prezentowanie ofert Klientowi oraz przekazywanie najważniejszych informacji o produktach/usługach
  • analizowanie potrzeb Klienta

Nasze Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • zaangażowanie i determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów
  • wysokie zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • biegła obsługa komputera
  • dobra organizacja czasu pracy
  • zmysł techniczny

Nasza Oferta:

  • wsparcie – będziemy się edukować ! - pełen pakiet szkoleń i wdrożenie w perspektywiczną branżę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w nowoczesnej firmie w której pracują ludzie z pasją
  • umowę o prace – stałe zatrudnienie masz za pewnik
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stała pensja + premia)

CV powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy