Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Biura Obsługi Klienta z Językiem Włoskim

Eurocolor

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie wycen i zamówień dla Klientów

  • koordynowanie współpracy z Klientem w zakresie transportu, płatności i reklamacji

  • prezentowanie ofert Klientowi oraz przekazywanie najważniejszych informacji o produktach/usługach

  • analizowanie potrzeb Klienta

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka włoskiego w mowie i piśmie

  • zaangażowanie i determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów

  • wysokie zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

  • biegła obsługa komputera

  • dobra organizacja czasu pracy

  • zmysł techniczny mile widziany

To oferujemy

  • wsparcie – pełen pakiet szkoleń i wdrożenie w perspektywiczną branżę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w nowoczesnej firmie w której pracują ludzie z pasją

  • umowę o pracę – stałe zatrudnienie w firmie z ponad 26-letnim stażem na rynku masz za pewnik!

  • atrakcyjne wynagrodzenie (stała pensja + premia)

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Chcemy powiększyć swoja rodzinę o nowego pracownika i świetnego kolegę / koleżankę. Już dziś gwarantujemy, ze zamiast „korpoludków” zyskasz super ekipę współpracowników.

Jeśli czujesz, ze opisujemy Twoje umiejętności, jeśli najchętniej zmieniłbyś swoja dotychczasowa pracę, koniecznie zgłoś się do nas!

Zamiast sztywnej rozmowy o prace, zapraszamy na pyszna kawę, przy której omówimy szczegóły.