Doradca Biznesowy Apteki

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie planów sprzedażowych oraz dbanie o rentowność sprzedaży;

  • analiza potrzeb Klienta oraz przygotowywanie ofert handlowych;

  • budowanie i podtrzymywanie profesjonalnych i partnerskich relacji z Klientami;

  • doradztwo w zakresie funkcjonowania biznesowego apteki;

  • pozyskiwanie nowych Klientów;

  • podejmowanie działań mających na celu poprawę jakości obsługi Klienta.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta;

  • budowanie długofalowej relacji biznesowej i dbanie o wizerunek firmy;

  • zaangażowanie, samodzielność i efektywność w działaniu;

  • determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów;

  • umiejętność sprawnej organizacji pracy;

  • prawo jazdy kat. B i praktyczna umiejętność jazdy samochodem;

  • sprawne posługiwanie się pakietem MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Word i Excel;

  • doświadczenie w pracy w hurtowni farmaceutycznej - mile widziane.

To oferujemy

  • Rozwój kariery zawodowej w firmie obecnej od 30 lat na polskim rynku.

  • Pracę w organizacji zatrudniającej ponad 2 tys. Pracowników.

  • Karierę w Spółce współpracującej z przeszło 800 dostawcami produktów farmaceutycznych.

  • Umowę o pracę na pełny etat.

  • Jasne warunki wynagradzania i premiowania.

  • Określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i możliwości awansu.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • ubezpieczenie lekowe

  • bezpłatny dostęp do platformy Legimi

PGF JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH HURTOWNI LEKÓW W POLSCE

Każdego dnia sprzedajemy milion opakowań produktów

Każdego dnia wysyłamy kilkaset samochodów do kilkunastu tysięcy odbiorców

W ofercie mamy kilkanaście tysięcy produktów, każdy z nich opisujemy kilkudziesięcioma parametrami

Jest kilkaset parametrów opisujących każdego odbiorcę

I TO WSZYSTKO ZMIENIA SIĘ W CZASIE

Przewiń do profilu firmy