Oferta pracy

Doradca Biznesowy Apteki

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie potrzeb Klienta oraz przygotowywanie ofert handlowych;

  • budowanie i utrzymywanie profesjonalnych i partnerskich relacji z Klientami;

  • pozyskiwanie nowych Klientów (aptek) do współpracy;

  • realizowanie planów sprzedażowych oraz dbanie o rentowność sprzedaży;

  • doradztwo w zakresie funkcjonowania biznesowego apteki;

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród farmaceutów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta;

  • budowanie długofalowych relacji z Klientami;

  • zaangażowanie, samodzielność i efektywność w działaniu;

  • determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów;

  • umiejętność sprawnej organizacji pracy;

  • gotowość do pracy w terenie;

  • prawo jazdy kat. B i praktyczna umiejętność jazdy samochodem;

  • sprawne posługiwanie się pakietem MS Office;

  • doświadczenie w pracy w hurtowni farmaceutycznej - mile widziane.

To oferujemy

  • Rozwój kariery zawodowej w firmie obecnej od 30 lat na polskim rynku.

  • Pracę w organizacji zatrudniającej ponad 2 tys. Pracowników.

  • Karierę w Spółce współpracującej z przeszło 600 dostawcami produktów farmaceutycznych.

  • Jasne warunki wynagradzania i premiowania.

  • Określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i możliwości awansu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • ubezpieczenie lekowe

  • dostęp do platformy Legimi

POLSKA GRUPA FARMACEUTYCZNA JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH FIRM W OBSZARZE DYSTRYBUCJI I OCHRONY ZDROWIA W POLSCE.

Od 30 lat łączymy producentów z farmaceutami. Jesteśmy hurtownią farmaceutyczną, należącą do największej grupy spółek z sektora ochrony zdrowia w Polsce, Grupy Pelion.

Przewiń do profilu firmy