Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Biznesowy ds. Energii B2B

  • Bielawa, Bogatynia, Boguszów-Gorce, Brzeg Dolny, Bystrzyca Kłodzka, Chocianów, Chojnów, Dzierżoniów, Głogów, Głuszyca, Góra, Gryfów Śląski, Jawor, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kąty Wrocławskie, Kłodzko, Kowary, Kudowa-Zdrój, Legnica, Lubań, Lubin, Lwówek Śląski, Milicz, Nowa Ruda, Oborniki Śląskie, Oława, Pieszyce, Piława Górna, Polkowice, Sobótka, Strzegom, Strzelin, Syców, Szklarska Poręba, Środa Śląska, Świebodzice, Trzebnica, Twardogóra, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Zgorzelec, Ziębice, Złotoryja, Żarów, Bolesławiec, Oleśnica, Siechnice, Świdnica, Myślibórz (pow. jaworski), Węgrów (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Krajowa Energia Sp. z o.o.

    Krajowa Energia w związku z rozwojem poszukujemy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bielawa, Bogatynia, Boguszów-Gorce, Brzeg Dolny, Bystrzyca Kłodzka, Chocianów, Chojnów, Dzierżoniów, Głogów, Głuszyca, Góra, Gryfów Śląski, Jawor, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kąty Wrocławskie, Kłodzko, Kowary, Kudowa-Zdrój, Legnica, Lubań, Lubin, Lwówek Śląski, Milicz, Nowa Ruda, Oborniki Śląskie, Oława, Pieszyce, Piława Górna, Polkowice, Sobótka, Strzegom, Strzelin, Syców, Szklarska Poręba, Środa Śląska, Świebodzice, Trzebnica, Twardogóra, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Zgorzelec, Ziębice, Złotoryja, Żarów, Bolesławiec, Oleśnica, Siechnice, Świdnica, Myślibórz (pow. jaworski), Węgrów (pow. wrocławski)

    Opis stanowiska:

    Zadaniem dordcy jest pozyskiwanie klientów biznesowych, którym obniżamy koszty za energię elektryczną. Doradca wysyła do centrali dokumenty (faktury) i otrzymuje informację zwrotną o ile możemy obniżyć koszty naszemu klientowi z energię, następnie podpisuję umowę z klientem i otrzymuję prowizję.

    Prowizja jest wypłacana za cały okres trwania umowy z góry po zakończeniu umowy odnawiamy ją klientowi, a doradca otrzymuję ponownie prowizję.

    Oczekujemy:

    •  Otwartości i komunikatywności
    •  Ambicji na ponad przeciętnym poziomie
    •  Konsekwencji oraz zaufania
    •  Pełnego zaangażowania i chęci zmiany/nauki
    •  Trochę pozytywnego myślenia

    Oferujemy:

    • Wysokie zarobki miesięczne (tylko prowizja, brak etatu)
    • Możliwość budowania własnego zespołu sprzedażowego
    • Jasną i przejrzystą ścieżkę awansów, do 50% z prowizji firmy
    • Pracę z ogromną możliwością rozwoju finansowego i osobistego
    • Darmowe szkolenia, które gwarantują pozyskiwanie min. 10 klientów miesięcznie
    • Darmowy dostęp do szkoleń online
    • Wysokie zarobki, jeśli będziesz pracowity
    • Rozliczenie na podstawie umowy zlecenie bądź działalności gospodarczej (tylko prowizja)
    • Jasny i przejrzysty plan kariery zawodowej niezmienny od powstania firmy
    • Bogaty system motywacyjny (wyjazdy zagraniczne, premie, nagrody)
    • Auta służbowe klasy premium za wyniki sprzedażowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    bądz o kontakt telefoniczny 515-515-136

    Informujemy, że Administratorem danych jest Anna Górna z siedzibą w Legnicy przy ul. Kościuszki 24/8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne