Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca biznesowy ds. fotowoltaiki i paliw stałych

SYNERGIO S.A.

3 00020 000 brutto / mies.
  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja umówionych spotkań w sektorze B2B

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Sprzedaż produktów OZE – (instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii, ładowarki do samochodów)

  • Sprzedaż paliw stałych

  • Doradztwo i przygotowywanie indywidualnych ofert

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz budowanie relacji długoterminowych

  • Raportowanie wyników sprzedażowych w CRM

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej – mile widziane minimum 6 m-cy w branży OZE, lub 24 m- ce w branży automotive, farmaceutycznej, nieruchomości, ubezpieczeń, telekomunikacji, finansach, MLM

  • Przedsiębiorczość

  • Kultura osobista

  • Precyzyjność w komunikacji, odpowiedzialność za własne działania

  • Profesjonalizm, punktualność i samodzielność

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Organizacja, praca z kalendarzem

  • Gotowość do pracy w terenie

  • Mile widziane udokumentowane sukcesy branżowe

To oferujemy

  • Idea work-life balance

  • Możliwość umowy o pracę

  • Realne cele sprzedażowe

  • Rozlicznie za każdy sprzedany kilowat

  • Dostęp do unikalnych na rynku baz B2B

  • Spotkania umawiane przez Dział Wsparcia Sprzedaży

  • Dopłata do pakietu świadczeń zdrowotnych

  • Narzędzie do pracy w postaci – Samochodu, IPada (z aplikacjami ułatwiającymi sprzedaż), telefon,

  • Drukarkę z transformatorem oraz materiały promocyjne

  • Struktura, która pozwala na szybki awans

  • Szkolenia wprowadzające, wsparcie zespołu

  • Domowa niekorporacyjna atmosfera

O nas

Synergio S.A. to nie tylko:

• Instalacje fotowoltaiczne na terenie całego kraju

• Ugruntowana sytuacja na rynku paliw stałych

• Własne ekipy montażowe

• Profesjonalne wsparcie serwisowe

• Wysokie ubezpieczenie OC dające bezpieczeństwo naszym klientom

• Najlepsze komponenty na świecie

• Klienci przeprowadzani przez cały procesy instalacji fotowoltaicznej lub pomp ciepła

• Prawie 200.000 zasadzonych drzew w samym 2020 roku

Synergio S.A. to przede wszystkim ludzie.

Przez lata zbudowaliśmy profesjonalny zespół ekspertów, doradców i specjalistów, którzy dzięki swojej wiedzy, wykształceniu, doświadczeniu oraz niezbędnym uprawnieniom pozostają do pełnej dyspozycji naszych klientów.