Columbus Energy S.A.

Doradca Biznesowy ds. OZE

Columbus Energy S.A.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 07 maj 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klienta biznesowego w terenie

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem

  • kompleksową obsługę Klientów w zakresie analizy potrzeb oraz sporządzania ofert

  • sprzedaż produktów oferowanych przez firmę (fotowoltaika, pompy ciepła, eMobility)

Nasze wymagania

  • masz duże doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej z Klientem biznesowym

  • potrafisz samodzielnie i efektywnie pozyskiwać Klientów

  • techniki sprzedaży nie mają przed Tobą tajemnic

  • potrafisz negocjować, masz dar przekonywania

  • lubisz pracować aktywnie i nieszablonowo

  • fascynują Cię nowe technologie

  • cechuje Cię wytrwałość, szybkość działania oraz odpowiedzialność za podejmowane decyzje

  • zarażasz pozytywną energią :)

To oferujemy

  • będziesz pracować z liderem rynku w branży

  • sam zadecydujesz o formie współpracy (umowa o pracę lub własna działalność)

  • oferujemy atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + prowizja bez sufitów)

  • będziesz mieć realny wpływ na tworzenie elitarnej grupy sprzedażowej

  • zapewnimy Ci profesjonalne szkolenia i narzędzia pracy (samochód z pełnym bakiem, sprzęt IT, materiały marketingowe)

  • będziesz sprzedawać produkt, który zmienia rynek odnawialnych źródeł energii i troszczy się o środowisko naturalne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • niezbędne narzędzia pracy

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje