Ta oferta pracy jest nieaktualna od 334 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Biznesowy

  • Lipno, Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-07-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Microbanq Doradztwo Finansowe działa w ramach ogólnopolskiej sieci partnerskiej Alior Banku,  obsługując klientów indywidualnych i mikro przedsiębiorstwa. Aktualnie poszukujemy kandydata do placówki partnerskiej Alior Banku na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lipno, Włocławek
    Region: kujawsko-pomorskie

    Zakres obowiązków:

    • aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta indywidualnego i małych przedsiębiorstw,
    • kompleksowa obsługa w zakresie produktów depozytowych i kredytowych,
    • sprzedaż produktów bankowych,
    • analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu,
    • realizacja założonych planów sprzedażowych.
    • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku

    Wymagania:

    • minimum roczne doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze klienta,
    • bardzo dobra znajomość produktów bankowych i lokalnej konkurencji,
    • umiejętność budowania długofalowych relacji,
    • wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • preferowane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki związane z   finansami i ekonomią).

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • szkolenia wstępne organizowane przez Bank,
    • możliwości rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjne wynagrodzenie  podstawa + prowizja uzależniona od wielkości sprzedaży,
    • samochód służbowy z mozliwością prywatnego użytkowania,
    • niezbędne narzędzia pracy takie jak : telefon, laptop.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W temacie wiadomości proszę wpisać odpowiedni do miasta numer referencyjny

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."