Doradca Biznesowy

  • Piotrków Trybunalski, Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 13.11.2017
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 13.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Tysiące dealerów maszyn rolniczych i importerów, dystrybutorów części zamiennych i producentów maszyn rolniczych w całej Europie polegają na usługach świadczonych przez Kramp. I nie bez powodu. Jako największy europejski dystrybutor części zamiennych dla branży rolniczej, ogrodniczej oraz producentów maszyn cechuje nas efektywna logistyka i szeroka gama usług. Sekretem naszego sukcesu są nasi pracownicy. W kulturze pełnej otwartości każdy pracownik bierze osobistą odpowiedzialność za powierzone zadania i wnosi swoje silne strony, które przekładają się na sukces firmy. Otwarte drzwi, płaskie struktury i swobodna atmosfera. To sprawia, że Kramp i ponad 2400 pracowników na całym świecie są zadowoleni ze swojej pracy!

Dla dalszego dynamicznego rozwoju Kramp poszukujemy osoby na stanowisko:

DORADCA BIZNESOWY

Region pracy: Piotrków Trybunalski, Radom, Kielce, Łódź

Czym będziesz się zajmować?

Doradca biznesowy jest odpowiedzialny za zarządzanie wszystkimi działaniami mającymi na celu maksymalizację zysków na podległym mu terenie. Nawiązuje kontakty handlowe oraz jest partnerem w prowadzonym przez klienta biznesie. Jego celem jest budowanie długotrwałałych relacji z klientem poprzez zapewnianie maksymalnej satysfakcji i zysku dla klienta (w ścisłej współpracy z Doradcą Handlowym). Odpowiada za realizację celów strategicznych oraz za dostarczanie informacji na temat sytuacji rynkowej, wyników sprzedaży oraz konkurencji w celu rekomendowania i wdrażania odpowiednich zmian wpływających na zwiększenie sprzedaży.

Kluczowe zadania:

  • Wdrażanie lokalnej strategii firmy Kramp
  • Gromadzenie, zarządzanie i przetwarzanie informacji dot. klientów, danych klientów, rynków, możliwości i trendów rynkowych
  • Postępowanie zgodnie z procesami sprzedażowymi firmy Kramp przy pozyskiwaniu, utrzymywaniu i wspieraniu rozwoju klientów
  • Tworzenie rocznych planów strategicznych dla kluczowych klientów, z wykorzystaniem dostępnych narzędzi.
  • Identyfikowanie i wskazywanie możliwości rozwoju wraz z kluczowymi i potencjalnymi klientami
  • Szkolenie klientów w zakresie korzystania ze sklepu internetowego i przedstawienie korzyści płynących z takiego rozwiązania
  • Współpraca z klientami w celu zwiększenia sprzedaży i służąca rozwojowi ich biznesu detalicznego
  • Wspieranie wydarzeń branżowych klientów (przygotowanie, realizacja i ewaluacja)
  • Analiza rynku pod względem możliwości rozwoju sieci detalicznej
  • Aktywne prezentowanie i rozwijanie sieci detalicznej poprzez koncept franczyzowy
  • Regularne dokumentowanie przebiegu wizyt u klientów oraz uzyskanych informacji w odpowiednim systemie
  • Nadzór nad siecią sklepów własnych poprzez realizowanie celów sprzedażowych, zapewnianie optymalnych stanów zapasów i zapewnianie procedur obsługi klienta w podległych punktach sprzedaży.
  • Analiza oferty na rynku lokalnym i aktywne działania mające na celu poprawę konkurencyjności oferty w podległych punktach sprzedaży
  • Prowadzenie polityki personalnej w podległym obszarze (rekrutacje, podział pracy, BHP itp)

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe handlowe/techniczne
  • Dobra znajomość produktów i rynku
  • Zorientowanie na przedsiębiorczość
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz szybkie uczenie się nowych programów
  • Preferowana biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Znajomość systemów zarządzania relacjami z klientem.
  • Głęboka znajomość klienta i wiedza o rynku
  • Zorientowanie na rozwiązywanie problemów, skuteczność i zdolność do samodzielnej pracy
  • Gotowość do odbywania podróży
  • Wytrzymałość i ambicja
  • Przyjazny charakter, łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi ludźmi

Co oferujemy?

  • Nieograniczone możliwości rozwoju
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Rodzinną atmosferę pracy
  • Współpracę z ludźmi pełnymi pasji
  • Profesjonalne szkolenia
  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
  • Karierę bez ograniczeń!

Zgłoszenia przyjmujemy jedynie drogą elektroniczną za pośrednictwem strony internetowej www.karierawkramp.pl

lub za pomocą przycisku Aplikuj

z nazwą stanowiska w temacie

Odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty. Ofert niewykorzystanych nie zwracamy.

 www.karierawkramp.pl

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się