Ta oferta pracy jest nieaktualna od 125 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Biznesowy Play

  • Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze, Żory, śląskie
  • Specjalista
  • 24.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma SAMAP jest najbardziej efektywnym Partnerem Biznesowym operatora sieci Play. Swoją sieć Doradców Biznesowych rozwijamy już od 10 lat. Naszym pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie w sprzedaży zarówno w zakresie negocjacji z Klientami, jak również ich obsługi w trakcie trwania umowy. Systematycznie przeprowadzane szkolenia i warsztaty sprawiają, że nasi Doradcy wyróżniają się na rynku telekomunikacyjnym bardzo dobrą opinią klientów oraz dużą ilością rekomendacji. Gwarantujemy bardzo atrakcyjny system wynagradzania.”
    Doradca Biznesowy sieci Play
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze, Żory
    Region: śląskie

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie Klientów Biznesowych z określonego segmentu rynku
    • Sprzedaż produktów i usług Operatora Play
    • Doradztwo Klientom biznesowym w zakresie doboru odpowiedniej oferty
    • Utrzymanie i rozwój relacji z Klientami
    • Prowadzenie negocjacji handlowych
    • Przeprowadzanie instruktażu i szkoleń dla Klientów z zakresu produktów i usług Play
    • Przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w Play
    • Monitorowanie działań konkurencji
    • Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży usług
    • Doskonałe zdolności interpersonalne
    • Znajomość technik sprzedaży
    • Dobra organizacja czasu pracy, gotowość do pracy w terenie
    • Samodzielność i dynamizm w działaniu
    • Dokładność i sumienność w raportowaniu oraz prowadzeniu dokumentacji
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Korzystne warunki współpracy
    • Stałą opiekę kierownika regionalnego
    • Szkolenia, udział w konferencjach sprzedażowych
    • Atrakcyjny system motywacyjny
    • Przyjazny klimat panujący w firmie
    • Narzędzia pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.