Ta oferta pracy jest nieaktualna od 351 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Biznesowy PLAY dla Firm

  • Bielsko-Biała, Bytom, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Katowice, Lubliniec, Mysłowice, Myszków, Racibórz, Rybnik, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wisła, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Żory, śląskie
  • Specjalista
  • 03.04.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    O NAS

    ANALITYK jest dynamicznie rozwijającym się zespołem Doradców Biznesowych sieci komórkowej PLAY.

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Bytom, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Katowice, Lubliniec, Mysłowice, Myszków, Racibórz, Rybnik, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wisła, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Żory

     Średnie wynagrodzenie w naszej sieci sprzedaży przekracza 6000 zł!

    Dodatkowo zapewnimy Ci wsparcie finansowe do kwoty 3000 PLN przez okres pierwszych 3 miesięcy współpracy.

    Kluczowe obowiązki:
    • realizacja planów sprzedażowych i celów
    • pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych
    • budowanie trwałych relacji z Klientami Biznesowymi

    Jeśli posiadasz DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ i doświadczenie w sprzedaży B2B
    - wyślij do nas swoją aplikację już dziś!

    Zapewniamy:
    • system prowizyjny i bonusy motywacyjne
    • telemarketing
    • wsparcie Koordynatora Regionalnego
    • lokalne biuro w Gdańsku i Poznaniu
    • Play Extra- program wspierający działania sprzedażowe Doradcy Biznesowego
    Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać
    klikając w przycisk APLIKUJ.
    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”