Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Biznesowy Play dla Firm

  • Elbląg, Olsztyn, Ostróda, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 11.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Viamind zmienia perspektywę!

    Jesteśmy wiodącym, Autoryzowanym Partnerem P4, operatora sieci PLAY.

    Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Zadania:

    • sprzedaż biznesowych produktów i usług operatora Play
    • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami
    • przygotowywanie i negocjowanie ofert biznesowych
    • realizacja planów sprzedaży i utrzymywanie standardów sieci Play

    Oferujemy:

    • interesującą pracę w prestiżowej i najszybciej rozwijającej się firmie
    • atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń wraz z bonusami konkursami
    • doskonałą możliwość rozwoju zawodowego
    • profesjonalne szkolenia z zakresu nowoczesnych usług i technik sprzedaży
    • nienormowany czas pracy

    Wymagamy:

    • wykształcenia minimum średniego
    • doświadczenia w aktywnej sprzedaży bezpośredniej
    • dobrej organizacji pracy i samodyscypliny
    • umiejętności negocjacyjnych
    • prowadzenia własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia
    • prawa jazdy kat. B

    samochód i doświadczenie w branży telekomunikacyjnej jest dodatkowym atutem

    Zamierzasz otworzyć swój własny Biznes lub już prowadzisz Firmę - dołącz do naszych Autoryzowanych Partnerów.

    Ty + Viamind = układ idealny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Aplikację wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)