Doradca Biznesowy Play dla Firm

  • Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, Zakopane, małopolskie
  • Specjalista
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Viamind zmienia perspektywę!

    Jesteśmy wiodącym, Autoryzowanym Partnerem P4, operatora sieci PLAY.

    Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Zadania:

    • sprzedaż biznesowych produktów i usług operatora Play
    • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami
    • przygotowywanie i negocjowanie ofert biznesowych
    • realizacja planów sprzedaży i utrzymywanie standardów sieci Play

    Oferujemy:

    • interesującą pracę w prestiżowej i najszybciej rozwijającej się firmie
    • atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń wraz z bonusami konkursami
    • doskonałą możliwość rozwoju zawodowego
    • profesjonalne szkolenia z zakresu nowoczesnych usług i technik sprzedaży
    • nienormowany czas pracy

    Wymagamy:

    • wykształcenia minimum średniego
    • doświadczenia w aktywnej sprzedaży bezpośredniej
    • dobrej organizacji pracy i samodyscypliny
    • umiejętności negocjacyjnych
    • prowadzenia własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia
    • prawa jazdy kat. B

    samochód i doświadczenie w branży telekomunikacyjnej jest dodatkowym atutem

    Zamierzasz otworzyć swój własny Biznes lub już prowadzisz Firmę - dołącz do naszych Autoryzowanych Partnerów.

    Ty + Viamind = układ idealny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Aplikację wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)