Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Biznesowy Play

Krismilton

5 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Elbląg, Olsztyn, Bartoszyce, Braniewo, Działdowo, Ełk, Giżycko, Gołdap, Iława, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Nidzica, Olecko, Ostróda, Pisz, Szczytno, Węgorzewo

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedażą produktów i usług Play w tym usług z zakresu ICT (Cloud, VOIP, FTTH)

  • Pozyskiwaniem i utrzymaniem Klientów Biznesowych z określonego segmentu rynku

  • Budowaniem i utrzymywaniem długotrwałych relacji z Klientami

  • Doradztwem w zakresie ofert i usług Play

  • Prowadzeniem negocjacji biznesowych

  • Obsługą Klientów zgodnie ze standardami Play

  • Monitorowaniem działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży TELCO lub IT

  • Własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

  • Doświadczenia w strukturach sprzedażowych (mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B)

  • Doskonałych zdolności interpersonalnych

  • Znajomości technik sprzedaży

  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy w terenie

  • Dobrej organizacji pracy własnej

  • Samodzielności i dynamizmu w działaniu

  • Dokładności i sumienności w raportowaniu oraz prowadzeniu dokumentacji

  • Stałego podnoszenia swoich kwalifikacji

To oferujemy

  • dostęp do spersonalizowanych baz klientów

  • szkolenia ofertowe i sprzedażowe

  • wsparcie telemarketingu - otrzymasz 32 kontakty miesięcznie do nowych klientów

  • wsparcie doświadczonego koordynatora sprzedaży, który pomoże Ci się wdrożyć do pracy

  • pokażemy Ci, że można czerpać radość z tego co robisz

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dodatkowy urlop

Warunki współpracy?

  • umowa dealerska B2B na czas nieokreślony

  • prowizja sprzedażowa + system premiowy