Doradca biznesowy PLAY

360 Circus Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Głogów, Jelenia Góra, Legnica, Trzebnica, Wałbrzych, Wrocław, Oleśnica

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

W związku z tym, że nasi obecni i przyszli Klienci chcą mieć Opiekunów PLAY na najwyższym poziomie być może szukamy właśnie Ciebie !

Miejsce pracy – tak naprawdę nie musisz mieszkać w konkretnym mieście / miejscowości aby podjąć współpracę z nami ;), konkrety:

Twoje główne zadania:

  • Efektywna opieka nad powierzonym portfelem Klientów,
  • Praca nad rekomendacjami i pozyskaniem nowych Klientów,
  • Bywa, że pracujesz w terenie odbywając wizyty u Klientów,
  • Bywa, że pracujesz w biurze / zdalnie – wiele zależy od tego jak poukładasz sobie dzień pracy!

Nasze oczekiwania:

  • Nawiązujemy współpracę na zasadzie umowy B2B, która jasno i klarownie reguluje warunki współpracy i jednocześnie nie tworzy „szklanego sufitu”,
  • Nie musisz mieć doświadczenia w branży GSM i sprzedaży – tego Cię nauczymy, jednak warto abyś szybko odnalazł się w świecie nowych technologii oraz aktywnej sprzedaży,
  • Nasi Doradcy jeżdżą swoimi samochodami (jeden woli BMW, drugi Fiata) jednak rekompensujemy to wysoką prowizją za Twoje wyniki – zaznaczamy to na początku dla jasności,
  • Tak naprawdę chęć posiadania elastycznego grafiku i jego efektywne wykorzystanie jest dla nas kluczowe ;)

Co w zamian ?

  • Know how, które pozwoli ruszyć z kopyta,
  • Możliwość pracy w Grupach DB lub solo (w zależności od Twoich preferencji),
  • Mentora na start – wiemy, że bez odpowiedniego wdrożenia może być ciężko na początku,
  • Wysokie prowizje za dobre wyniki – o tym więcej na spotkaniu,
  • Prace w branży nowych technologii, która ciągle się rozwija,
  • Cykliczne imprezy i szkolenia – wiemy, że dobra atmosfera przekłada się efekty pracy ;)
  • Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

CO WAŻNE – w związku z tym, że w obecnym czasie ograniczamy spotkania na żywo a wiemy że nikt nie lubi czekać, w pierwszej kolejności będziemy mieli okazję zobaczyć się na VIDEO (Skype, Zoom lub inne).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy