Oferta pracy

Doradca Biznesowy PLAY

BSGO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Od 20 lat działamy na rynku usług telefonii komórkowej obsługując klientów biznesowych.

10 lat pracujemy dla PLAY.

Jeżeli chcesz z nami pracować i rozwijać własne umiejętności oraz poszerzać swoje kontakty biznesowe, po prostu;

#dolaczdonas

zostań

Doradcą Biznesowym PLAY

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

  • pracujemy dla PLAY opiekując się klientami biznesowymi
  • pod naszą opieką jest prawie 20 000 klientów w całym kraju
  • co miesiąc 70 naszych Doradców dociera do ponad 1 200 firm zapewniając dostęp do najlepszych rozwiązań PLAY

CO NAS WYRÓŻNIA?

  • nie pracujemy home office/car office, każdy Doradca ma swoje biurko w jednym z 13 biur regionalnych
  • stawiamy na wieloletnią współpracę, ponad połowa naszych Doradców jest z nami 5 lat lub dłużej
  • regularnie realizujemy cele, to nasza wizytówka
  • jesteś/ Laureatami licznych nagród i wyróżnień
  • stale się rozwijamy, dlatego szukamy najlepszych osób do współpracy

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • pozyskiwanie klientów biznesowych dla sieci PLAY
  • przygotowanie ofert i umów dla obecnych i nowych klientów
  • podpisywanie umów z obecnymi i nowymi klientami

CO ZAPEWNIAMY?

  • pakiet szkoleń
  • pełne wsparcie przy rozpoczęciu współpracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • bazę klientów
  • atrakcyjny system motywacyjny oraz liczne konkursy
  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne
  • możliwość wyboru sposobu rozpoczęcia współpracy (umowa zlecenie lub umowa o współpracy B2B)

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej - minimum 3 lata
  • podejmowania inicjatyw oraz dużej staranności w zakresie wykonywania obowiązków
  • wysokiej kultury osobistej
  • prawo jazdy kat. B i własnego samochodu
  • założenia własnej firmy po okresie próbnym
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)."
#DOLACZDONAS
I ZOSTAŃ DORADCĄ BIZNESOWYM PLAY

SPOTKAJMY SIĘ W JEDNYM Z NASZYCH BIUR W:
BIAŁYMSTOKU, BYDGOSZCZY, KALISZU, TYCHACH, KRAKOWIE, ŁODZI, OPOLU, POZNANIU, RADOMIU, RZESZOWIE, SZCZECINIE,WARSZAWIE LUB WROCŁAWIU

#CZEKAMYNACIEBIE!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy