Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca biznesowy PLAY

i4 Mobile Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż usług oraz produktów operatora PLAY

  • Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami oraz nowymi klientami

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Pozyskiwanie nowych klientów

Nasze wymagania

  • Entuzjazm i zaangażowanie

  • Komunikatywność

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej do firm będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziana znajomość branży TELCO

  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód

  • Posiadanie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia

To oferujemy

  • Sprawdzony model biznesowy z dużą stopu zwrotu

  • Szkolenie oparte o wiedzę, jakość oraz systemy informatyczne

  • Wsparcie na każdym etapie procesu

  • Pełne zaplecze logistyczno-magazynowe wraz z profesjonalnym systemem rozliczeń

  • System prowizyjny oparty na pozyskaniu nowych i obecnych klientów, pozwalający na wygenerowanie dodatkowego przychodu w ramach prowadzonej działalności

  • Wsparcie marketingowe pozwalające na promowanie biznesu

i4 Mobile Sp. z o.o. Sp. k.

Jesteśmy wiodącym Partnerem P4, operatora sieci PLAY.

Lubisz kontakt z klientem? Jesteś nastawiony na sukces? Nawiązywanie i budowanie długoterminowych relacji jest Twoją mocną stroną? Zostań Doradcą Biznesowym PLAY i zacznij zarabiać od razu!

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy również do współpracy zorganizowane grupy sprzedażowe.