Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Biznesowy Play

BSGO firmie

  • Boya-Żeleńskiego 16, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BSG

Boya-Żeleńskiego 16

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów biznesowych dla sieci PLAY

  • przygotowanie ofert i umów dla obecnych i nowych klientów

  • podpisywanie umów z obecnymi i nowymi klientami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • podejmowanie inicjatyw oraz duża staranność w zakresie wykonywania obowiązków

  • wysoka kultura osobista

  • posiadanie prawa jazdy kat. B

  • docelowo założenie własnej firmy

To oferujemy

  • pakiet szkoleń

  • pełne wsparcie przy rozpoczęciu współpracy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • bazę klientów

  • atrakcyjny system motywacyjny oraz liczne konkursy

  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne

  • możliwość wyboru sposobu rozpoczęcia współpracy (umowa zlecenie lub umowa B2B)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

BSG

BSG to zespół osób dla których praca w sprzedaży jest pasją. Od 1994 roku działamy na wszystkich jej poziomach. Cały czas poszerzamy i aktualizujemy wiedzę z zakresu sprzedaży i zmieniających się trendów na rynku.

W 2010 roku rozpoczęliśmy współpracę z PLAY w segmencie B2B, którą z sukcesem kontynuujemy do dziś, skutecznie rozwijając naszą sieć sprzedaży w całym kraju.

Zostań jednym z nas!

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia?

  • w pierwszym okresie praca w biurze, po okresie wdrożeniowym możliwa praca zdalna

  • każdy Doradca Biznesowy ma swoje biurko w jednym z 12 biur regionalnych

  • stawiamy na wieloletnią współpracę, ponad połowa naszych Doradców jest z nami 5 lat lub dłużej

  • regularnie realizujemy cele, to nasza wizytówka

  • jesteśmy Laureatami licznych nagród i wyróżnień

  • ciągle się rozwijamy, udoskonalamy procesy i szukamy wartościowych osób

#dolaczdonas i zostań Doradcą Biznesowym PLAY

Spotkajmy się online lub w 1 z naszych 12 biur regionalnych w: Białymstoku, Bydgoszczy, Krakowie, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Radomiu, Rzeszowie, Szczecinie, Tychach, Warszawie lub Wrocławiu.