Oferta pracy

Doradca Biznesowy Plus

Liberty Poland S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Twoje zadania:

  • Pozyskiwanie oraz aktywna obsługa Klientów z sektora małych i średnich firm;
  • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych;
  • Budowanie i utrzymanie długotrwałych relacji z Klientami;
  • Kompleksowa opieka nad bazą obecnych Klientów Biznesowych sieci Plus;
  • Dbanie o wizerunek firmy i nawiązywanie nowych kontaktów.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Potrafisz samodzielnie organizować i planować własną pracę?
  • Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać?
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne?
  • Prowadzisz działalność gospodarczą lub jesteś gotów do jej założenia?
  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w sprzedaży do Klientów Biznesowych poparte sukcesami?
  • Masz prawo jazdy kat. B?

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę współpracy;
  • Pracę dla jednego z najlepszych operatorów sieci komórkowej w Polsce, posiadającego największa bazę Klientów Biznesowych;
  • Bazę klientów oraz opiekę Mentora podczas etapu wdrożenia;
  • Wynagrodzenie podstawowe wynikające z utrzymania bazy Klientów;
  • Dodatkowy system motywacyjny: atrakcyjne nagrody, wyjazdy zagraniczne;
  • Dodatkową prowizję uzależniona od wyników sprzedaży;
  • Spotkania integracyjne;
  • Pakiet szkoleń.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Liberty Poland S.A. z siedzibą w Warszawie Al. Stanów Zjednoczonych 61 04-028 Warszawa. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.  Więcej →

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy