Oferta pracy

Doradca Biznesowy Plus

INTER CONSULT S.A.O firmie

  • Kalisz, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Inter Consult S.A.
Autoryzowany Partner Polkomtel Sp. z o.o.
operatora sieci Plus
poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Pozyskanie i profesjonalna obsługa Klientów biznesowych w segmencie małych i średnich firm
  • Sprzedaż produktów i usług Operatora telefonii komórkowej PLUS, usług NETII, energii elektrycznej oraz Fotowoltaiki Esoleo
  • Kompleksowa opieka nad powierzoną bazą obecnych Klientów biznesowych sieci Plus
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży

Wymagania:

  • Poszukujemy osób prowadzących własną działalność gospodarczą lub chętnych do jej założenia
  • Posiadających minimum średnie wykształcenie oraz prawo jazdy kat. B
  • Z dużą motywacją do osiągnięcia sukcesu zawodowego i finansowego
  • Z wysoką orientacją na Klienta wraz z nastawieniem na realizację wyników
  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży B2B w branży telekomunikacyjnej lub pokrewnych, np. finansowej, ubezpieczeniowej lub sprzedaży energii elektrycznej i instalacji PV.

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjny, budowany na bazie wieloletnich doświadczeń, prowizyjny system wynagradzania
  • Bazę Klientów wraz z wynagrodzeniem podstawowym wynikającym z utrzymania bazy
  • Nieodpłatny pełen zakres szkoleń wprowadzający do pracy w sieci Plus

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) za pomocą przycisku pod ogłoszeniem „APLIKUJ TERAZ”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Jeżeli kandydat życzy sobie aby jego dane były przetwarzane na poczet przyszłych rekrutacji powinien zamieścić w CV klauzulę zgody o treści:

Wyrażam zgodę, na przetwarzanie moich danych zawartych w CV przez Inter Consult S.A. na poczet przyszłych rekrutacji prowadzonych przez przedsiębiorcę, przez 2 lata Wiem, że wskazaną zgodę mogę w każdej chwili wycofać zgodnie z procedurą oznaczoną w Polityce Prywatności Inter Consult S.A.

Wszelkie informacje na temat ochrony danych w procesie rekrutacji znajdą Państwo w regulaminie rekrutacji pod linkiem: http://interconsult.pl/regulamin-ochrony-danych-w-procesie-rekrutacji.html

Zastrzegamy iż będziemy brali pod uwagę jedynie te CV, które będą opatrzone klauzulą zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy