Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Biznesowy Plus

  • Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Nowy Targ, małopolskie
  • Specjalista
  • 08.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Inter Consult S.A.
    Autoryzowany Partner Polkomtel Sp. z o.o.
    operatora sieci Plus
    top
    poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków, Nowy Sącz, Nowy Targ, Tarnów
    Numer referencyjny: 10/18/G300

    Opis stanowiska:

    • Pozyskanie i kompleksowa obsługa Klientów biznesowych w segmencie małych i średnich firm.

    Wymagania:

    • Poszukujemy osób prowadzących własną działalność gospodarczą lub chętnych do jej założenia
    • Posiadających minimum średnie wykształcenie oraz prawo jazdy kat. B
    • Z dużą motywacją do osiągnięcia sukcesu zawodowego i finansowego
    • Z wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi, kultury osobistej, a także samodyscypliny
    • Z wysoką orientacją na Klienta wraz z nastawieniem na realizację wyników
    • Mile będzie widziane doświadczenie w sprzedaży B2B w branży telekomunikacyjnej lub pokrewnych, np. finansowej, ubezpieczeniowej lub sprzedaży energii elektrycznej.

    Oferujemy:

    • Bardzo atrakcyjny, budowany na bazie wieloletnich doświadczeń, prowizyjny system wynagradzania
    • Nieodpłatny pełen zakres szkoleń wprowadzający do pracy w sieci Plus.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

    Zastrzegamy iż będziemy brali pod uwagę jedynie te CV, które będą opatrzone klauzulą zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji.