Oferta pracy

Doradca Biznesowy Plus

LIBERTY POLAND S.A.O firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie oraz aktywna obsługa Klientów z sektora małych i średnich firm;

  • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych;

  • Budowanie i utrzymanie długotrwałych relacji z Klientami;

  • Kompleksowa opieka nad bazą obecnych Klientów Biznesowych sieci Plus;

  • Dbanie o wizerunek firmy i nawiązywanie nowych kontaktów.

Nasze wymagania

  • Potrafisz samodzielnie organizować i planować własną pracę?

  • Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać?

  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne?

  • Prowadzisz działalność gospodarczą lub jesteś gotów do jej założenia?

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w sprzedaży do Klientów Biznesowych poparte sukcesami?

  • Masz prawo jazdy kat. B?

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę współpracy;

  • Pracę dla jednego z najlepszych operatorów sieci komórkowej w Polsce, posiadającego największa bazę Klientów Biznesowych;

  • Bazę klientów oraz opiekę Mentora podczas etapu wdrożenia;

  • Wynagrodzenie podstawowe wynikające z utrzymania bazy Klientów;

  • Dodatkowy system motywacyjny: atrakcyjne nagrody, wyjazdy zagraniczne;

  • Dodatkową prowizję uzależniona od wyników sprzedaży;

  • Spotkania integracyjne;

  • Pakiet szkoleń.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne