Oferta pracy

Doradca Biznesowy sieci Play

NG Connect spółka z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Oferta dla HANDLOWCÓW, SPECJALISTÓW SPRZEDAŻY, PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH

Firma NG CONNECT od 20 lat z sukcesem zajmuje się branżą telekomunikacyjną. Dzięki współpracy z nami uzyskasz autoryzację P4 i możliwość pracy dla dużej prestiżowej firmy PLAY.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, lub wyrażasz gotowość do założenia działalności gospodarczej i porzucenia etatu na rzecz satysfakcji finansowej oraz samodzielnego zarządzania i decydowania o czasie pracy, zostań
Doradcą Klienta Biznesowego
Play Dla Firm

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie miesięczne
  • Wysokie stawki prowizyjne (jedne z najwyższych na rynku telekomunikacyjnym)
  • Liczne konkursy i systemy motywacyjne
  • Dostęp do bazy klientów
  • Profesjonalne szkolenie wdrażające oraz cykliczne szkolenia dokształcające
  • Stałą opiekę i pełne wsparcie naszego koordynatora

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa obecnych klientów biznesowych Play
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Ofertowanie i podpisywanie umów z nowymi i obecnymi klientami Operatora

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży
  • Dobrej organizacji czasu pracy i gotowości do pracy w terenie
  • Samodzielności oraz staranności
  • Prawa jazdy kat. B i samochodu
  • Prowadzenia działalności gospodarczej lub gotowości do założenia firmy
Dołącz do najlepszych! Czekamy na Ciebie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy