Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Biznesowy - Specjalista ds. Funduszy UE

ECDF Dotacje sp. z o.o. sp. k.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

Z uwagi na innowacyjny sposób świadczenia usług dla naszych Klientów oparty o autorski system zarządzania projektem PROJEKT 360°, a obejmujący kompleksowe wsparcie w obszarze pozyskiwania i realizacji dofinansowanych projektów, możliwe jest kształtowanie swoich umiejętności w poniższych obszarach:

• pozyskiwania Klientów – małe, średnie i duże przedsiębiorstwa;

• analiza potrzeb Klientów oraz wsparcie i doradztwo w doborze odpowiednich źródeł finansowania z zakresu Funduszy Europejskich;

• doradztwo w zakresie przygotowania dokumentacji aplikacyjnej (wnioski, Biznes Plany), wspólne budowanie koncepcji projektów;

• pozyskiwanie informacji niezbędnych do przygotowania dokumentacji projektowej oraz współpraca z partnerami projektowymi;

• koordynowanie prac nad przygotowaniem i składaniem dokumentacji aplikacyjnej oraz sprawdzenie poprawności i kompletności dokumentacji;

• bieżące wsparcie zespołu na etapie realizacji projektów w zakresie kluczowych kwestii dotyczących nadzorowanych projektów;

• przygotowywanie prezentacji publicznych z zakresu Funduszy Europejskich oraz oferty ECDF Dotacje;

• budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z nowymi oraz dotychczasowymi Klientami firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania, ekonomii, prawa, europeistyki i kierunków pokrewnych lub politologii;

  • znajomość zasad pozyskiwania środków z Unii Europejskiej, zwłaszcza z Regionalnych Programów Operacyjnych oraz Programów Krajowych (projekty inwestycyjne/infrastrukturalne, projekty badawczo-rozwojowe, projekty na rzecz ochrony środowiska, projekty finansowane bezpośrednio przez Komisję Europejską);

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w opracowywaniu i rozliczaniu wniosków o dofinansowanie ze środków unijnych,

  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów biznesowych;

  • umiejętności biznesowego, analitycznego myślenia oraz zorientowanie na potrzeby klienta;

  • samodzielność i dobra organizacja pracy;

  • swobodne poruszanie się w aplikacjach systemu MS Office;

  • prawo jazdy kat. B;

To oferujemy

  • pracę w firmie, będącej od 18 lat liderem w branży doradztwa europejskiego,

  • udział w spotkaniach koncepcyjnych z Klientami (kadrą menedżerską oraz właścicielami),

  • możliwość współtworzenia ambitnych projektów z różnych branż ze wsparciem zespołu projektowego,

  • atrakcyjny model wynagrodzenia oparty o stałą pensję i prowizje,

  • elastyczne warunki zatrudnienia,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju osobistego,

  • możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach procedur działania firmy,

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży,

  • program szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych,

  • wyjazdy na spotkania autem firmowym,

  • pracę w komfortowym biurze, z dostępem do owoców każdego dnia i nieograniczoną kawą,

  • udział w organizowanych imprezach integracyjnych,

  • karta Multisport,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

ECDF DOTACJE to zespół zaufanych doradców,

którzy umożliwiają realizację biznesowych planów i marzeń od 18 lat.

Nawiązujemy długotrwałe relacje z Klientami, którzy z naszą pomocą tworzą innowacyjne rozwiązania, wprowadzają na rynek nowe produkty, poszerzają grupy odbiorców. Krótko mówiąc: rozwijają swoje przedsięwzięcia, które nierzadko zmieniają świat i cieszy nas, że możemy mieć w tym swój udział.

Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu przy ul. Kobylińskiej 3, ale jesteśmy otwarci na współpracę, która może być prowadzona w trybie zdalnym.

Prezentacja firmy:

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) za pomocą przycisku aplikowania